SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Do Oceny I Poprawy + Pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Będę powoli schodził w dół, ale na pewno nie z pełnowartościowym.Co do PPoTreningu. Makaron Spaghetti z pszenicy zwykłej może zastąpić ryż biały? IG 65 ma chyba?

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak można i możesz schodzić lekko z pełnowartościowym

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
To znowu ja.Teraz będę pisał częściej.mam wielki problem, ponieważ przeprowadziłem się do Anglii, i mam ogromny problem z jedzeniem, ponieważ nawet o wodę muszę się wykłócać.Nie będę na razie pisał dlaczego.Mam ogromną prośbę do ciebie smpa, jako do moda tego działu, abyś dał mi linka do tematu jednego użytkownika z porównaniem skleów wg ceny/jakości ponieważ teraz muszę wpierniczać zamrożone pyry i pizze za funta :D, a nie po to tyle ćwiczę żeby przez nie dopilnowanie żarcia wszystko szlo na marne.

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Już znalazłem, może się przeżyje na razie :D

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Była parę tematów o tym jak jeśc na emigracji poradzisz sobie. Szukaj dyskontów i tam też sie zaopatruj innego wyjścia nie ma powodzenia.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Ok, co do mięsa to znalazłem targ mięsny i jest nawet w przeliczenniu funtów na plny tanio, sklep z odżywkami jak coś jest, owoce i ww zbożowe taniutkie jest z dnia na dzień cora lepiej.

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Więc jak widzisz trzeba szukać i bedzie ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Witam ponownie.Tym razem pytranie o odżywkę białkową.Wiem, że nie ten dział ale jak mam swój temat to już tu napiszę.Z węglowodanami wszelkimi jest tu już ok, z tłuszczami praktycznie też, ale nadal jest pewien problem z mięsem, szczególnie po reningu. Jajka już mam w dobrej ilosći,twaróg też, ale mięso mogę mieć na raize tylko bogatsze w tłuszcze, bo coś typu pierś lub wołowina to wydatek rzędu 25-40 zł/Kg. Przed treningiem ok, ale po treningu to jest już problem.Więc 2 pytania:
-Lepsze WPI czy WPC?
-Firma Body Fortress czy USn czy Weider (Może kiedyś próbowałeś smpa coś z tych firm)

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
weź wpc
a co do firm jak nie masz kasy vitafit

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Pieniádze mam, na razie z Polski nic nie zmieniam bo co tydzie praktycznie zmieniam aadres zamieszkania. Jesli tu znajde vital fita to kupuje, jesli nie to cos sie znajdzie.Dzieki za rady.

SIŁA ! :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eksperci Prosze o pomoc w sprawdzeniu diety :)

Następny temat

Ostateczny etap zrzucania wagi - porady/pomoc co do treningu

WHEY premium