SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 211980

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11724
@Invasion

Sojowe zamienniki mięsa wcale nie są od niego o niebo lepsze. Pomyśl, jak to musi być przetworzone oraz ile chemii, skoro przypominają smak mięsa/są zjadliwe (pomijam kwestie, że na 90% to ta soja była genetycznie modyfikowana, co nie pozostaje bez wpływu na nasz organizm). Według mnie jak zjesz 1-2 razy w tygodniu to tam tragedii nie będzie, ale jeżeli chcesz zrezygnować całkowicie z mięsa i zastąpić je na stałe w diecie przetworami sojowymi to poważnie bym się zastanowił. Wiem, że dziś można powiedzieć, iż wszystko szkodzi, ale w takim razie chyba lepiej wybrać mniejsze zło i żyć w lepszym zdrowiu. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6933
Kawa z migdałami i 30% śmietanką

Dajcie żyć....bez mięsa?? to moje życie traci sens, człowiek jest drapieżnikiem i nikt temu nie zaprzeczy a sorry ale posiłek bez mięsa to mi sie kojarzy z tym co babcia na wsi krową daje ;) bez obrazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Niedawno poszły placki owsiane z truskawkami i z dżemem. Wyczesane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039


dawno mnie tu nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089


Micha to podstawa
Pozdro;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No to zaczynamy sezon

Od dziś kilo truskawek na dzień do odwołania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Kasza + sadzone = po treningowo :)

Student, po ile u Ciebie chodzą truskawki ? U mnie 6zł/kg

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4689
ja klasyk
śniadanie placek kolesia przed chwilą obiad normalny pierś indyka makaron warzywa

Zarzywasz , wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrze z samochodu truskawki, no to biorę kasę i lecę do tej budki, mieli tam po 6.
Wracałem już powoli i mijając budkę wcześniej po 4,70
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie

Następny temat

Dręczy mnie pewne pytanie.

WHEY premium