SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 211916

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
tit wlasnie to samo mialem zapytac dzisiaj jest Wielki Piatek . Post zupełny a ty phex jesz kielbase ?? Zastanow sie czlowieku ..

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Ja platki owsiane z jogurtem + miod . Przed treningiem wejdzie makaron z warzywami .

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Wcześniej placki owsiane - 100g płatków, 3 jaja, 20g pestek dyni i słonecznika, kakao, z 5g shake'a bananowego dla zapachu raczej, łyżka miodu, to jedzone z dżemem brzoskwiniowym
Teraz spijam pyszną ostrowię.

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2009-04-10 12:33:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Kiełbe widziałes a smalec ze skwarkami ci uciekł?:) A swoją drogą Ty jests taki katolik? cały rok grzeszysz a na święta świni nie ubijesz? to jest tak " dzisiaj wielki piątek...nie jem miesa...ale za to jutro...NAWPIERDZIELAM SIE KASZANY!!!" przeciez to hipokryzja...ze nie wspomne o tym ze bóg pewnie woli jak sie dookoła szerzy miłość zamiast raz do roku nie zjesc kiełbasy czy nie zatańczy. na chłopski rozum kto jest lepszy morderca ktory nie je w swieta czy pokorny pełen miosci człwowiek ktory zjada w swieta kaszanke okraszoną świńskimi śkwarkami? bóg jest inteligentniejszy niz my i nie zalezy mu na tym co jesz stary:) bylebys nie czynił drugiemu co tobie nie miłe.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Egzamin zdany Jeszcze tylko praktyka....23 czerwca

Zaraz wjedzie ryba z gryczaną


A wieczór na piwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
O jakim Bogu ty piszesz ? Nasza wiara katolicyzm dokladnie mowi i narzuca pewne rzeczy nie chcesz nie robisz. Ja nie jestem katolkiem tylko i wylacznie w swieta . Ale w kazdy piatek przez 365-266 dni przestrzegam piatku bez miesa . Modle sie i chodze do kosciola zawsze robie to dobrowolnie nie ze mi rodzice karzą . Mam juz nascie lat i wiem co dla mnie dobre . "Blogosławieni beda ci co nie zobacyzli a uwierzyli" . Ty rob jak chcesz ja cie do niczego nie namawiam bo Jezus nie chodzil za ludzmi tylko ludzie za nim . Dla mnie najwazniejsze jest Bog Honor Rodzina Ojczyzna .

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262


Przed treningowy . Po treningu wkleje foto . Makaron+warzywa.

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
tit_num Jestem katolik choć do koscioła nie chodze od kilku dobrych lat a co do kiełbasy to była ilość znikoma ale była. Powiem tak nikt mi nie bedzie nazucał co mam jeść i kiedy jestem wolny człowiek i tego nie zmienie a tak btw po treningu zaraz bedzie rybka w panierce kartofelki i surówka i przed chwilą poszła pomarancza



Zmieniony przez - phex1337 w dniu 2009-04-10 14:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
HutnikNH, ale nie każdy wierzy
choć mi matka zrobiła awanturę, że jak nie wiara to chociaż powinienem postrzegać to jako tradycję ..




ale i tak zjadłem przed chwilą kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie

Następny temat

Dręczy mnie pewne pytanie.

WHEY premium