SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 211910

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6933
Kokos smażony na masełku mmm

No nie zazdroszczę wam a jak dzisiaj zobaczyłem arkusze to myślałem że yebne znowu Chłopi CKE się kompromituje po raz kolejny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Eoghan zayebiscie to wygląda jak mozesz daj przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
jajo,orzechy,warzywa
za niedlugo whey,oliwa i w kime

Spells0n
musimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
koksik123
Ta moja wersja akurat jest dla niektórych mało zdrowa z racji keczupu, którym to doprawiam ale tak to:
Najpierw kroję cyca (ile chcesz tyle dajesz, ja używam piersi 100-200g, zależy kiedy jem. Kroję w małą kosteczkę, paseczki, dupeczki, czy co tam lubisz, panieruję zazwyczaj w przyprawie do gyrosa z Kamisa, ale to też wedle uznania. Kurczaka podsmażamy kilka minutek, zrzucamy do miski, chyba że mamy kilka patelni.
Ciasto: Mielę płatki owsiane (z 20g) na pył, podlewam wodą żeby wyszła ciastolina, wbijam dwa jaja i musisz to dobrze wymieszać, żeby nie było grudek, najlepiej by było jakimś mikserem czy cuś. Wylewasz na patelnię i na minimalnym ogniu smażysz, aż góra nie będzie wodnista, później musisz popisać się finezją i to jakoś przewrócić (no chyba, że Ci się usmaży bez przewracania i jednocześnie nie przyjara od dołu). Placem ma być trochę miękki, po czym zrzucamy go na zimny talerz (zimny z racji tego, że wytworzy się para i placek będzie elastyczny)
Później podsmażam, albo raczej podgrzewam na patelni warzywa. Ja daję ogórka, pomidora, paprykę i cebulę, ale myślę, że spokojnie można dawać dużo więcej rzeczy. Dorzucam po chwili do warzyw kurczaka, żeby go znowu podgrzać.
Wywalam to na tego placka, polewam keczupem, jak mam ochotę to walnę trochę majonezu (choć akurat by go trzeba dawać trochę sporo żeby coś poczuć więc zazwyczaj sobie daruję), jak ktoś lubi to może sobie zrobić sos czosnkowy z jogurtu naturalnego i przeciśniętego czosnku. składamy na pół i jemy ;] Ja wszystko robię bez użycia tłuszczu na teflonie.

koles08
Trzymaj kciuki za mnie to ja będę za Ciebie Choć anglika się nie boję raczej, gorzej będzie na matmie i fizie za tydzień :D

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2009-05-04 21:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513


sniadanie .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W szpitalu jesteś ?

Ja zjadłem kukurydziane & jajecznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409


7 zbóż na przekąske :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
sog za przepiszrobie coś takiego na dniach lekko tylko zmodyfikuje nie dam keczupu przyprawy swoje i proporjce miesa jajek tak żeby do diety pasowalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
pomaturalnie

cyc,durum,pieczarki,salatka,oliwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie

Następny temat

Dręczy mnie pewne pytanie.

WHEY premium