SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 212920

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2524
To do*** prosiaka na ząb zagryź ziemniaczkami polej to sosem, a potem tydzień wyrzutów sumienia. ja placki owsiane + ogórek, teraz herbata zielona...

... Po trupach, Do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2301


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś skromnie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fenix dieta jak dieta, ale po południu jadę na pizze i piwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w piątek jade na jakies 2tyg do braci na wieś. TO sie będzie działo. A diete to gdzies w 25% będzie trzymana Bo zawsze tam jakiś rosołek z makaronem wpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
dzisiaj wczesniej przed treningowy:
kasza+cyc
jak mysliecie po treningu wystarczy ze dam tylko ryz+wpc??. Bo mi sie piers skonczyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po tren zawsze jem ryż+whey+banan lub gainera i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1770
2 śnianianie - 5 kromek prawdziwego razowego + ogonówka chuda + pomidor, ogórek.

3 dzień jestem na redukcji... robić aeroby? czy moge dzisiaj dać odbój ? wczoraj i w poniedziałek po treningu robiłem. dzisiaj wolne byłoby ok :) ? poopalałbym sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Jak robiłeś wczoraj i w poniedziałek to sobie dzisiaj możesz odpuścić Ale nie przeszkadza biegać i opalać się jednocześnie
Jajecznica + chlebek + zupa.

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1770
i tak musze jechać rowerem na działkę kawałek za miasto więc wysiłek jakiś będzie ;]

... pomidor bo znów głód
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie

Następny temat

Dręczy mnie pewne pytanie.

forma lato