SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amidoman redukcja + czysta masa zarazem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
19.09.2014 DT

Z powodu silnego bólu łokcia odpuściłem sobie. Łokieć golfisty daje mi się we znaki, boli coraz mocniej a więc staram się robić ćwiczenia nie powodujące bólu, ale jest z tym na prawdę ciężko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Sobota 20.09.2014 Bieg

Założyłem sobie możliwość przebiegnięcia półmaratonu, tym bardziej, że koleżanka biegła w ten sam dzień. Niestety impreza kawałek od domu i nie pasowała mi czasowo, więc miało być treningowo w parku, w którym z reguły biegami. W trakcie biegu jednak zaświtał mi pomysł, żeby spróbować życiówki na 10km, złamać granicę godziny w końcu. Poprzedni rekord to 1 godz i 8 sekund podczas biegu na 22km. Nie spiąłem się na złamanie godziny wówczas po to tylko, żeby dotrwać do końca tych 22km.
A więc zacząłem spokojnie i stopniowo przyspieszałem. Tętno z początku spokojne doszło do nawet 164 chyba uderzeń pod koniec z całkiem niezłym jak na mnie tempem na końcu biegu. Efekt - 56min i 21 sek czyli dla mnie szok i ogromna poprawa. Najważniejsze, że biegło się lekko i napinka była tylko pod koniec a po biegu czułem się tylko zasapany i nic więcej, żadnego zmęczenia w nogach, mięśniach!

Cyferki pod spodem.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Niedziela 21.09.2014 DNT

Kompletnie nic poza maksymalnym zasuwem w pracy, podobno najcięższy dzień w historii hotelu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Poniedziałek 22.09.2014 DT

Powrót na siłownię po kilku dniach przerwy. Marszobieg kilometr do, kilometr z , rozgrzewka. Jedyna różnica - plecy na maszynie zamiast sztangi ze względu na ból łokcia oraz dołu pleców. Całość 79min, tętno średnie 106, maksymalne 149, 519 kcal według Polara.
Coraz trudniej wbić się w wyższe tętno na treningu, interwały działają

Zmieniony przez - Amidoman w dniu 2014-09-25 13:01:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Wtorek 23.09.2014 Bieg

Kolejne interwały, znowu 6km i całkiem niezłe tempo samych interwałów dochodzące do 3:01 - 3:12. Jest coraz lepiej.
Cyferki pod spodem.






Zmieniony przez - Amidoman w dniu 2014-09-25 13:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1142 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8681
ładne tempo, tętno tez nie zawyżone - idzie ku dobremu :)

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/_DT_ajronmen__cel:_Bieg_Ultra_Granią_Tatr_2017_-t1040169.html

"Think of EVERY workout not as a workout but as a recharge." Ja ;)

"I owoc zwycięstwa zjem, i sławę wytarmoszę tak jak psa" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Właśnie! I podoba mi się to. Przygotowania do maratonu tylko zamulały mnie i miałem wrażenie że owszem mogę biec dalej i dłużej ale przed przygotowaniami biegałem szybciej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Bo to zupełnie inne bieganie ;)
Masz w planach jakieś krótsze biegi teraz - 5-10 km?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Amidoman

Coraz trudniej wbić się w wyższe tętno na treningu, interwały działają


Bad news: to może być oznaka niedostatecznej podaży węgli. Po prostu pikawa nie ma wystarczającej rezerwy wysokoenergetycznych związków i zakłada "blokadę" fizjologiczną. Spróbuj np. robić burpees albo przysiady z CC i obserwuj tętno. Będziesz totalnie spruty, a tętno niziutkie. Niestety. Taki urok długich dystansów.
Nie mówię, żeby żreć węgle, ale podbicie w dzień treningowy przed i po, może mieć sens.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Kali - w sensie startów? Za cienki jestem jeszcze ale treningowo jak najbardziej. Na razie do półmarstonu maks od czasu do czasu, jakaś dyszka z napinką na łamanie siebie częściej, raz w tygodniu może. W soboty? Pomyślę.

MaGor - jem węgle podczas ładowań. Co dwa tygodnie na razie. Wypada w ten weekend. Nawet przedłużyłem ostatnio i zacząłem w piątek po południu, skończyłem w poniedziałek dopiero. Może znów zacznę jutro po południu, w pracy. Mam dobre flapjacki własnej roboty :). Nie miałem problemów z podbiciem tętna w zeszłym tygodniu po ładowaniu. Możesz mieć rację.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna

Następny temat

Dawid Damasik - przygotowania do Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy 2014

WHEY premium