SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja ze 113 kg, później beztłuszczowa masa

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 596
Witam.
Chciałbym zacząć swoją redukcję i podzielić się z Wami swoimi osiągnięciami. Mam 191 cm. i 113 kg wagi, wiek 37lat
W chwili obecnej jestem już w takcie redukcji. Moja waga w 3 tyg. spadła do 108 kg.
Trening:
3x w tygodniu siłownia,
poniedziałek - klatka, biceps
środa - barki, triceps
piątek - grzbiet
Na każdym treningu dodatkowo robię nogi i brzuch. Nogi robie 3 x 20 małe ciążary i szybkie ruchy.
3 x w tygodniu siatkówka, codziennie w domu rowerek stacjonarny 2x30 min.,w przerwie ćwiczenia na pośladki oraz skakanka i biegi.
Suplementy:
BCAA Olimp przed i po treningu siłowym
L-carnityne complex Trec - 30 min przed treningirm 2x1 tabl.
Thermo stim Olimp - 3x dziennie. 30 min przed śniadaniem oraz 30 min. przed treningiami
Odżywianie 4-5 x dziennie. Unikam potraw wysokokalorycznych.
Dodatkowa napiszę, że tamten cały rok trenowałem regularnie na siłowni do czasu choroby (zapalenie płuc), 3 tyg. antybiotyki. Potem to była masakra, antybiotyki wyniszczyły mi organizm, bule kolan, pleców. Ciężko było się wziąć za siebie. Przed chorobą ważyłem 93 kg., przytyłem 20 kg. Mam duży apetyt, uwielbiam słodkie. Teraz robię sobie wyrzeczenia i nie jem słodkiego.
Nie zależy mi na wadze. Chcę po prostu w chwili obecnej spalić tkankę tłuszczową szczególnie z okolic brzucha, pośladków i nóg.
Potem zacznę zwiększać tkankę mięśniową.
Jeżeli macie jakieś uwagi i porady to piszcie.
Poniżej przedstawiam Wam zdjęcia, to pierwsze przed przytyciem, trzy następne po przytyciu.

Pozdrawiam asics1976
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130921
ascis1976 - wygląda na to, że nasze (forumowiczów) posty zostały napisane w czasie gdy nie widzieliśmy Twoich aktualnych zdjęć (być może pokazały się w czasie pisania postów).
Wyglądasz dobrze.
Reszta zależy od celu jaki sobie ustalisz. Czy chcesz bardziej muskularnej sylwetki czy taka Ci wystarczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 596
Moje zdjęcia










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
niezła przemiana... takie zdjęcia to ostrzeżenie jak można zaprzepaścić dobre rezultaty.

Wyglądałeś nieźle i ćwiczyłeś, więc powinno być ci łatwiej wrócić do formy niż kompletnym laikom. Będę dopingował!


Zmieniony przez - Marcel_197 w dniu 2014-01-11 16:42:21

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
W ile mięsięcy taka przemiana ? powodzenia w powrocie do dawnej sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
będę obserwował i w razie czego dopingował/pomagał

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 596
Doping i pomoc się przyda :)
W marcu 2013 r. zachorowałem i od tego czasu powoli sobie tak tyłem. Głównym powodem było to, że bolały mnie stawy kolanowe i krzyże przez co nie mogłem grać w siatkówkę. Wpadłem troszkę dół, zacząłem szukać pocieszenia w jedzeniu i słodkim. Potem trudno mi było wejść w rytm treningowy. Obecnie rytm wrócił i motywacja do działania. (odpukać) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Oby te 10 miesięcy starczyły na przemianę w drugą stronę , albo choć wiosna 1015 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 596
mareckizawada
Oby te 10 miesięcy starczyły na przemianę w drugą stronę , albo choć wiosna 1015 .



A ja pokażę, że na lato 2014 tak będę wyglądał jak przed przytyciem, albo i nawet lepiej. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Dobrze będę śledził , ale nie wiem bo ponad 20 kg i odbudowa mięśni to chyba nie możliwe chyba że na ostrym koksie i to chyba też będzie trudne , ale próbuj powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 596
mareckizawada
Dobrze będę śledził , ale nie wiem bo ponad 20 kg i odbudowa mięśni to chyba nie możliwe chyba że na ostrym koksie i to chyba też będzie trudne , ale próbuj powodzenia


Wiesz organizm ma tzw. pamięć mięśniową. Wystarczy regularny trening z dobrym odżywianiem. Oczywiście bez wspomagaczy się nie obejdzie. Jabłczan kreatyny, aminki i białko pomogą osiągnąć cel. Jest motywacja i chęć do ciężkiej pracy. Efekty przyjdą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jaka przemiana tłuszczu w mięśnie? co wy pitolicie
te mięśnie które były wypracowane one są tylko pod tłuszczem, tylko redukcja
z drugiej strony Twój przypadek pokazuje jak szybko można nałapać fatu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu + nabranie mięśni + dieta +plan treningowy do oceny

Następny temat

wybór planu treningowego

WHEY premium