SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Popuri / Bez masy nie ma kołaczy / pods. redu .41

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Wez sie za siebie czlowieku, wygladasz jak smok wawelski :D

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
PODSUMOWANIE OKRESU BUDOWANIA MASY

Zacznę od dobrych stron, lepiej mi się będzie resztę pisać :)

Oceniam cały mezocykl
OGÓLNIE 6/10

REALIZACJA CELÓW GŁÓWNYCH 5/10
POBOCZNYCH 7/10
ZDROWIE 3/10
SAMOPOCZUCIE 3/10
SIŁA 8/10

Bardzo się cieszę, że ogarnąłem problemy z jelitami, mimo ogromnej ilości jedzenia było całkiem ok. Cieszę się że udało się poszerzyć plecy, barki i nogi. Czyli to co sobie założyłem. Siła też bardzo poszła. Dużo wiedzy zyskałem i doświadczenia. BF w miarę utrzymany

Teraz minusy... Niestety jedyny okres gzie zrobiłem progres to od listopada do końca grudnia, potem przez własną głupotę, rozwaliłem zdrowia, dopiero na redukcji wyjdzie co i jak. Cały styczeń i luty 0 progresu. W marcu lekko nadgoniłem ale to za mało, co widać na fotach.
Ogólnie masy nie lubię bardzo, następny okres masowy będzie na pewno jeszcze dłuższy i mniej kcal, tak aby być sprawny, bo niestety na kondycji mi zależy również, wymaga tego praca i prowadzenie zajęć M.In

Teraz roztrenowanie około 6 tygodni, powolne redu i pytanie co dalej czy jakiś cel i zawody czy nadal zupełnie amatorsko. Na pewno będę chciał to osiągnąć z jakimś trenerem :) Musze mieć bata nad głową
Wg mnie proporcje u mnie są do dupy i pozowanie. Na pewno celem na redukcji będzie maksymalnie zmniejszenie talii, bo niestety przez horrendalną ilość jedzenia mam bardzo rozciągnięty żołądek, jakbym ładował po 20iu GH dziennie...
Kalori teraz nie licze przez weekend jem wtedy kiedy jestem głodny :)

Porównanie wymiarów - początek masy - połowa i koniec

Waga – 76 kg – 85 kg- 90 kg
Biceps: 40 cm – 42 cm-43,5 cm
Klatka – 110 cm – 117 cm-118 cm
Udo – 61 cm – 65 cm-67 cm
Pas – 80 cm – 83 cm -85 cm










i mój progres mojego podopiecznego, on to robi lepiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402640
jest eleganco, sporo kg wpadło, bf na dobrym poziomie wiec chyba troche zbyt surowy dla siebie jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Trzeba być jak się chcę coś osiągnąć :D Znaczy głównie jestem wkurzony na siebie, bo odwaliłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402640
a tam czepiasz sie, pretensje mogłys miec jakby wpadlo przy tych 14kg np. +15 cm w pasie
a tak jest git imo..
no ale rozumiem ze trzeba mierzyc wysoko i wymagac od siebie jak najwiecej jezeli chcemy byc najlepsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870841
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Ale ty jesteś k***a wielki pop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doj**ales ladnie, widac ze sie nie obijales :D Tylko ogarnij to pozowanie bo tragedia jest pod tym wzgledem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale ty brzydki jesteś

A tak na poważnie, to zaj**ista sprawa, kozacki bf utrzymany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
moim zdaniem tez ładnie miecha dołozyłes i to widac dobra jakoś

zdrowie ogarniesz i bedzie git
ale widze ze podobnie jak u mnie głównie nie zadowlony z masy przez zdrowie bo to pokrzyzowało plany mam podobnie nawet teraz po rozpoczeciu redu grypa mnie dopadła i 3 dni wyciete...

powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myślicie o tym treningu ??

Następny temat

Rozpiętki - Różne skosy?

WHEY premium