SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Popuri / Bez masy nie ma kołaczy / pods. redu .41

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
przed i po treningu nie daje tluszczow, jak bede na masie to planuje sniadanie zrobic bialko + tluszcze i tak samo kolacje w pozostalych posilkach do jednego 10g masla i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja dodaję tłuszcz do każdego posiłku chociażby ze wzgl zdrowotnych.
W zeszłym roku na masie leciał kieliszek lnianego do każdego posiłku.

Wyniki w profilu lipidowym miałem jak komandos gromu
W sumie najlepsze odkąd się regularnie badam.

Niedługo znów zaczynam tą profilaktykę.
Aktualnie dla zdrowotności daję tartą mozarellę. Zdrowe tłuszcze + wapń.
Do tego B12, selen i po prostu jest mega smaczna

Czego więcej potrzeba

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
a smazycie na PAM-ie? bo ciekawi mnie czy zmienia jakos smak potraw choc w skladzie z tego co widzialem rzepak jest wiec powinno byc wszystko dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
teraz bede juz na biezaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Ja też zawsze tłuszcz daję, okołotreningowe też, przed wiórki kokosowe ( średnio-łańcuchowe kwasy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
redukcja ładnie idzie :) rozciągaj się tylko ostro po treningach, bo jesteś pospinany mocno :)

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Ogólnie jestem pospinany bardzo od zawsze, przykurcze gdzie nie gdzie ( walczę z tym rozciąganiem w miarę częstym ) kiedyś nawet codziennie , ale to nic nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Staraj się rozciągać po każdym treningu, mi to dużo pomaga, nawet w regeneracji. Rozciągaj tylko te mięsnie które trenowałeś danego dnia, są znacznie bardziej plastyczne wtedy. Wiem, że to jest przeyebana sprawa, ale trzeba z tym walczyć. pozdro :)

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
wiem, wiem przerabiałem już wszystko, nawet szkolenie specjalnie robiłem z stretchingu :D
Teoretycznie wszystko robię dobrze
u mnie jakiś problem z nerwoprzewodnictwem jest, musiałbym w ogóle nie ćwiczyć na siłce, żeby się rozciągnąć tak powiedział fizjoterapeuta, ale walczę z tym na pewno. Nie chce być kaleką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Czwartek
Plecy + biceps
1. Wiosłowanie półsztangą w opadzie tułowia 5 x 10-6
2s. Ściąganie drążka wyciągu pionowego do klatki 4 x 12-8
2b. Przyciąganie wąskiego uchwytu do brzucha na wyciągu poziomym 4 x 12-10
3a. Wiosłowanie na hamerze high-rows 4 x 12-10
3b. Rack chins 3 x max
4. Uginanie przedramion z sztangą podchwytem 4 x 12
5. Uginanie przedramion na modlitewniku (maszyna) 4 x 12
6. Uginanie przedramion z sztangielkami siedząc 4 x 12
5. HIIT 9 minut + areoby 15 minut

Trening siłowy mega intensywnie koło 50 minut. Potem zapodałem sobie HIIT
40 s stacja 15 s odpoczynek x 3
Tętno submaksymalne
Potem chciałem jeszcze dopalić trochę areobami, ale dałem rady tylko 15 minut
Na filmiku widać stacje





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myślicie o tym treningu ??

Następny temat

Rozpiętki - Różne skosy?

WHEY premium