SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140688

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
na tesciu wiecej kozysci niz strat wiem ze za pare lat wejde na dozywotni cykl na testosteron jakies mala dawke

Nic trzeba wstawc i isc do kosciola :D modlic sie zeby cykl sie dobrze wkrecil i male spadki byly

Zmieniony przez - sOiR w dniu 2013-04-07 11:03:29

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
nie ma spania!

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
niezłe te kolumbijki, pewnie maja tez niezłe katary xD
zmykam robic plecy
wlasnie, panowie jak ktos ma jakis dobry cykl treningowy na mase 4 dni treningowe podrzuccie na priv, ilosc serii i powtorzenia wszystko, z podbiciem na kletke bo pierdzielona nie chce rosnąć, stawiam piwko...kiedys jak cos;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie ma sensu trzymać się jakiś ustalonych planów czy nawet rozkładu tyg.partii,podstawa to dobrze zajechać się na każdym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
wlasnie trzeba uwazac z Kolumbijkami, umawialem sie z jedna 2 randki, zabralem do kina kolejnego razu do restauracji no i do mnie potem, u mnie powiedziala ze jest bardzo wierzaca i konserwatywan.... ale dalej uderzalem niestety jedynie dostalem calusy z jezyczkiem to tyle, powiedziala ze mi tylko o jedno chodzi a ja ze nieprawda bo o pare innych rzeczy lodzik, anal etc ale tego juz nie powiedzialem

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Moja Żonka tez zadowolona i ciągle się pyta kiedy zastrzyk robimy (bo od tyg sama metka 40 mg ed dla odmiany). W ogóle jej to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bo ma temperament jak ja na teście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206


Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
skint73 jak bym swoja slyszal

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja to nie mam tak dobrze,muszę ukrywać się z towarem przed swoją
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium