SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140687

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie zliczę ile razy uyebała mnie w kostkę, a drze koparę strasznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Miałem owczarka Niemieckiego długowlosego bardzo fajny i ladny,teraz planuje Malamut Alaskan ale nie wiem czy wezme bo pies to tez spory obowiazek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Miałem adoptować malamuta ale się nie dogadałem z ludźmi, u których przebywa tymczasowo.
Szukałem innego psa az zobaczyłem Morrisa i bez wahania pojechałem po niego do Bielska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Luki jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
https://www.sfd.pl/[MaxWhite]_jajka_w_chrzanie_i_majonezie-t932494.html 

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
A ja mialem fretke. Fajne, zaj**iscie przywiazuje sie do ludzi. Lubi sie bawic ale j**ie od niej jakims amoniakiem, dostalem uczulenia, ciagly katar i musialem sie pozbyc. Na duzego psa nie mam czasu a malego corka by zatulila na smierc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
Hubert81
Miałem adoptować malamuta ale się nie dogadałem z ludźmi, u których przebywa tymczasowo.
Szukałem innego psa az zobaczyłem Morrisa i bez wahania pojechałem po niego do Bielska.


Hubert kumpel ma malamuta juz prawie rok ma, straszny bydlak z niego. Poteznie zbudowane lapy, grube kosci taki freak genetyczny. Jak jest cieplej to kumpel na rolki a szron go po calym parku ciagnie kupel ma 98kg bardzo duzo uwagi wymagaja non stop trzeba biegac z nim, rzucac cos caly czas w ruchu

Zmieniony przez - marke86 w dniu 2013-03-30 16:08:28

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
no i wróciłem z treningu,właśnie pochłaniam dużą paczkę czipsów z biedry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129078
slodziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium