SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140619

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
masa nie masa luki, chooj go wie, bo ja jem te kartofle a nic nie rosne ani tluszczu ani miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
weź dymek nie pyerdol bo jak zobaczyłem twoje fotki to do dziś mam korwa kompleksy i w końcu wziąłem się za siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
J/w Luki. Nie ściemniaj i tak już więcej komplementów nie usłyszysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
nie sciemniam
jak niedawno dalem fotke plecow to juz nie pochwaliliscie a wiecie czemu? bo nie bylo co chwalic haha
nie no powaznie, cienko jest, patrze w lustro i wygladam jak koorwa leszcz, poza tym ciuch na mnie wisi, koszule wszystkie spokojnie sie pod szyja zapinaja to chooj ze mnie nie koks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Sorki,że tak się wtrącę,ktoś z was jest może z Warmińsko-Mazurskiego ;) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
To już bigoreksją zalatuje Ja też się sobie ciągle za mały wydaję

Ale na poważnie to wyglądasz bdb, ja przynajmniej bym chciał tak wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
u mnie 49 obwodu szyi to jest problem z koszulami,a w tym roku jestem zaproszony na dwa wesela więc trzeb będzie sobie sprawić garnitur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
no wlasnie widzisz Luk, i kto jest koksem? Ty masz 49 karczek a ja chooj tam jak sie mieszcze w koszule to z 44 moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
jedziemy panowie



Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
jaki ze mnie koks jak teraz tylko 117 przy 188cm,jak było 127 to może coś tam trochę było pomnie widać,że czasem ćwiczę ale teraz to wyglądam jak przedszkolanka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium