SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140553

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206


Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129074
dobra szpula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja dzisiaj mojej przyznałem się do SAA I w sumie reakcja była spoko. Znajomi poradzili mi żeby Jej włączyć wcześniej Bigger Stronger Faster i w sumie to trochę Jej rozjaśniło sprawę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129074
moja mamuska jest ratownikiem medycznym nie chwalac sie na mojej 1 bombie skapnela sie o co 5 haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
karp haha bo to jest edukacyjny film ja dokladnie to samo mojej pokazalem kiedys bylo troche marudzenia ale potem zrozumiala

wrh przynajmiej bedziesz mial 1sza pomoc gwarantowana, mam nadzieje ze nigdy nie bedziesz musial z niej kozystac...

Zmieniony przez - marke86 w dniu 2013-03-31 23:53:09

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129074
marke oby hehe dzis juz 2 trupy miala haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
generalnie cały czas utwierdzam się coraz bardziej w przekonaniu, że chcę się naszykować na scenę i będzie masakra w połączeniu tren + 0 węglii to moja dziewczyna już wie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
najwazniejsze zeby ja konkretnie edukowac w temacie... wachania nastroju, agresja, stres etc zeby wiedziala ze to nie tak do konca ty...

Zmieniony przez - marke86 w dniu 2013-04-01 00:00:32

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Nie moge jak czytam...

Stare chlopy a bab sie boja... Moja sama chce hormon i okse podjadac ale jej nie pozwalam bo za wczesnie.

Pare lat temu to matula mi robila szoty jak zaszla potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
karpiu graty ! meska decyzja ;) ale zapewniam ze sie oplaca ,bez stresu obnizysz kortyzol i luzzzz

ja dzies mialem nie pic a po sushi pojechalizmy z bro i jest tak jak ostatnio , czyli po bandzie heheheh ,ale bez coco czy;li progres trzezwosci programame przewodnim w swieta , jap******e buhahaha


p.s. moje ex jak mie zobaczyla ostatnio to zapytala "czemu tak spochles " ja na to " to przez alko" ,a ona "jestes na cyklu? " , ja "nie ,no coty , smutno mi wiec pije" ,a ona wygladasz jak bys byl ma "metce i mixie!?!" buhahaha ,tak ja wyszlokilem ze teraz wie i ma racje ale h** tam



Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2013-04-01 02:30:18

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium