SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140537

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
lodzianin1
którą yohe kupić?


z primaforce jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
panowie wie koszt jaki jest koszt wysyłki pobraniowej ups-em?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Wejdź na stronę UPS'a tam masz cennik. Jak jakaś firma wysyła to coś koło 17zł chyba, ale jak samemu to koło 50zł pewnie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dzien sie pieknie zaczayna:

Pierwsze, wymioty po noopepcie
Drugie kaszel po trenie
Do trzech nie licze, bo dalej juz bedzie tylko zaj**iscie

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
heheheh Maarcel powodzeniaa i zdrowia przede wszystkim

Zmieniony przez - sOiR w dniu 2013-04-10 09:41:54

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
panowie wcale nie tak kolorowo u siebie silka
piwnica ? ok, mialem w piwnicy, juz przy 200kg ciagach zaczely pekniecia wokol okien powstawac
a moj dom lat ma teraz ok 23 wiec stary nie jest
wiec miejsce trza miec solidne na silke domowa. ciezar? spoko tylko w chooj nominałów trza miec, ja mam ok 400kg ale w duzych nominałach praktycznie300kg wiec ciezko wachlować ciezarem np hantli.
przydalo by sie jakichs cwiczen izolowanych porobic...
samoroby u mnie to 300kg ciezaru, maszyna na bicki, suwnica na nogi, maszyna na barki, lawka, stojaki do siadow, no i ciezary to mam plazma ciete wały wiec tez samoroby..
atlas ostatnio kupilem sobie i chooj w dupe jakos pakuje u siebie

poza tym przej**ane bo jak jest -20 stopni to 2h wczesniej trzeba napalic w piecu, chodzic dokladac, a koszt przekracza dojazdy na silke normalna gdzies tam choj wie gdzie
wszystko ma swoje dobre i zle strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dymq

a moj dom lat ma teraz ok 23 wiec stary nie jest


technologicznie to tak jakbyś miał comadora teraz __ dzisiaj budując miałbys w min ze 2x więcej stali i owiele mocniejszy beton _ normy konstrukcyjne przez te 20 pare let bardzo się pozmieniały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Ja tam mam ładna siłkę w suszarni (sucho, przestronnie, żelaza dużo, wyciąg, drążek, ławka do prostowania - uginania na nogi). Plus duży, że wchodzę kiedy chcę, nikt mi się nie pałęta. Nawet jak jestem po 12 h pracy to zejdę tylko na dół i ćwiczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
cwiczylem w piwnicy 3 albo 4 lata ale od kiedy zaczolem chodzic na normalna silke to jednak progress spory na plus i motywacja w ch** lepsza do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
tez chodzilem na profesjonalna silownie i kurvice mialem taam bo wszyscy do Ciebie dupcyli i nie daalo sie skupic.. A jak widzialem szczypiorow co przed wakacjami zaczli chodzic to mi ie noz w kieszeni otwieral :D Dlatego zrezygnowalem :)

MASA MASA MASA

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium