SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140540

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
500mg enana+300mg deki poszlo,walizki spakowane 7:15 samolot i witaj 28 stopni(taka pogoda na ten caly tydzien) Teneryfa a najlepsze ze zonka mnie z ziomkiem puszcza ,oj bedzie sie dzialo

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
To bawcie się tam dobrze z ziomeczkiem .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
dziekuje, nie omieszkam w tyn roku Mikolaj przybywa w kwietniu

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Panowie żeby nie zakładać specjalnie tematu, małe pytanie. Mam ostry problem z iniekcją w udo. Tzn. przy próbie wbicia czuje ostry ból tak jakbym miał zrost na zroście przy czym od 4 lat nic nie wbijałem. Kiedyś biłem teścia solo i nie było takiego problemu, wchodziło jak w masło, tylko lekkie ukłucie. Teraz próbowałem wbijać sie chyba z 5 razy i za każdym razem to samo(igła weszła może z 2mm). Gdyby nie to, że kiedyś było inaczej pomyślałbym, że to normalne. Jakieś pomysły?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Zrosty.. Weszlo 2mm wbijesz glebiej i bedzie wchodzic normalnie tez tak mam.Ostatnio sie przezuciłem na barki,posladki Tobie tez tak radze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Z tym, że w mojej "karierze" zrobiłem w sumie z 40 strzałów, wychodzi gdzieś po 20 na udo. I już tyle zrostów? No ale nic, spróbuje w pośladek.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Nie trzeba duzo wbic zeby sie zrosty zrobiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Czyli wychodzi na to, że jedyną opcją owego bólu są zrosty. Dzięki

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Mnie to wkoorwia mam tak samo jak Ty na nogach wchodzi ciezko ,boli i jeszcze slychac jak by cos pekało ale wbije wiecej i dalej juz igla wchodzi nawet lekko,pozniej nieraz sie ciezko wyjmuje zmieniłem miejsce po co sie meczyc tak..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
spinasz mięsień

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium