SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140565

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja to dziś dopiero 12.30 się obudziłem,nie wiem jak u was ale u mnie przez noc doyebało tyle śniegu,że nie wiem czy tej zimy tyle było

marcel luknij @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Doj**alo i to pieknie, rano przed 6sta rozmawialem z dozorca to mowi, ze ma jakies czarnobiale zdjecie z mlodu, kiedy to bylo tak samo, ze w lany poniedzialek zamiasy lac sie woda to rzucali sie sniegiem ale to bylo XX lat temu.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
jak tak dalej pójdzie to w majówkę będzie można robić kulig
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Kur... i znowu mnie ssanie lapie, chyba zadzwnie po pogotowie niech przyjada i mi jakas kroplowke podlacza z glukoza

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1976 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8020
badaliscie się alkomatem policyjnym na diecie ketogenicznej? skończyłem redukcje na weglach i wchodzę na ckd... kilka dni temu odzyskalem też prawo jazdy....

siea wiea....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja tez ostatnio mam problem dotrwac od posilku do posilku.

Puki jednak jest progres to nie wrzucam nowych, jak sie zatrzyma to dowale z dodatkowa porcje.

Ogolnie w swieta zjadlem tyle ciasta co przez caly rok do tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja jednego cukierka zjadlem i umoczylem wargi w wiskaczu z grzecznosci (doslownie 5-10ml wyparowalo mi z kieliszka) tyle mojego szalenstwa

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
   .

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Fajny wisiorek

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium