SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140581

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496




sie zakochałem v tej nucoe

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
a teraz to mała tłusta kulka gowna się nie odzywa,no wychodz korwo pokaż się ale jużnie bije jeszcze trenu,a agresor jakiś we mnie sie wpyerdala za mocny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
luki77
a teraz to mała tłusta kulka gowna się nie odzywa,no wychodz korwo pokaż się ale jużnie bije jeszcze trenu,a agresor jakiś we mnie sie wpyerdala za mocny



Luki co on Ci zrobil


Co ja mam powiedziec taki wkorwiony chodze a tu jeszcze mi pisze kobitka btw juz była.. ze ja wszystko zyebalem i dzisiaj oczywiscie tez forum bylo przeyyebane i to co pisalem od rana wypominane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
mam wziasc swoja rzecz od niej usunac jej zdjecie i zniknac z jej zycia ehh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Nawpieyrdalalem sie ciastek, 7daysow, zelkow i paluszkow.

Teraz moge spac apokojnie ze bilans dzienny nie jest ujemny

A poza tym to nie cierpie swiat bo nie da sie normalnie zjesc jak czlowiek tylko podjadanie caly dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
dex życie, są inne, byva

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
i krzyż na drogę,przynajmniej można sobie teraz spokojnie z dupami świrować nie mając moralniaka,ja gdyby mnie zostawiła teraz baba to już bym się więcej nie wiązał tylko rochał ile wlwzie,takie życie bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Przed kazda impreza sa plany zeby ruchac a co do czego konczy sie jak zwykle

Jestem tego samego zdania jak by mi z baba cos nie wyszlo nie zwiazal bym sie z nikim wiecej. Po urodzeniu dziecka nie ma juz milosci do kobiet cale uczucie kierowane jest w potomka. Kobiety zaczynasz postrzegac bardziej przedmiotowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
pyerdolenie, albo vziałeś babę żeby ci dzieci rodziła, albo żeby ją kochać do końca życia iz nią być, szanovaćvspierać się itd

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium