SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140660

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
teraz twarz spuchnieta modna bedzie respekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
a gdzieje sie cos z ta nadwyzka estrogenu czy nie ?? bo jak nie ma zadnych objaw feminizjacji, jakiejs mega ostrej niechcianej retencji itp. to bym z tym nic nie robil poki co...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669900
dokładnie,teraz zrobiła się moda na badania i na siłę zbijanie wszystkiego,estro jest potrzebne na cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
MarcelQ
a gdzieje sie cos z ta nadwyzka estrogenu czy nie ?? bo jak nie ma zadnych objaw feminizjacji, jakiejs mega ostrej niechcianej retencji itp. to bym z tym nic nie robil poki co...

jest retencja, objawy feminizacji to ginekomastia od dziecka, do tego tluszcz praktycznie w miejscach typu tyłek/uda.
No i czeste chodzenie oddawania moczu(obstawiam ze to przez estro)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jak Ci to przeszkadza to zbijaj, chociaz dla mnie to nieunikniony skutek podawania testo, jak proporcje sa znosne to trzeba sie z tym pogodzic i nie przezywac.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
MarcelQ
Jak Ci to przeszkadza to zbijaj, chociaz dla mnie to nieunikniony skutek podawania testo, jak proporcje sa znosne to trzeba sie z tym pogodzic i nie przezywac.


Swoja droga masz 19scie lat, szkoda wzrostu w tym wieku moglbys sobie jeszcze troche urosnac do tej 21 chociaz... chyba, ze juz jestes wysoki i masz na to wyj**ane. Wysoki poziom estro pozamyka nasady losci.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
MarcelQ
Jak Ci to przeszkadza to zbijaj, chociaz dla mnie to nieunikniony skutek podawania testo, jak proporcje sa znosne to trzeba sie z tym pogodzic i nie przezywac.

tylko pamietaj ze ja jestem na cyklu redukcyjnym i wbijam 200mg testa e5d, zawsze jestem bardzo podatny na estro niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669900
może lepszy był by prop

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
MarcelQ
MarcelQ
Jak Ci to przeszkadza to zbijaj, chociaz dla mnie to nieunikniony skutek podawania testo, jak proporcje sa znosne to trzeba sie z tym pogodzic i nie przezywac.


Swoja droga masz 19scie lat, szkoda wzrostu w tym wieku moglbys sobie jeszcze troche urosnac do tej 21 chociaz... chyba, ze juz jestes wysoki i masz na to wyj**ane. Wysoki poziom estro pozamyka nasady losci.

jestem niski 175cm, a wiek kostny juz niestety zakończony to info od chirurga szczękowego inaczej nie moglbym miec operacji w wakacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ja teraz estero mam nie do wykrycia i jakoś sie turlam

snara

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium