SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140498

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
rkarpinski

Nie jestem programistą Sieciowcem bardziej. Nie kręci mnie programowanie w ogóle, mam tylko podstawy


dokaldnie to samo chce robic, nie lubie programowania ale musze robic zeby dyplom dostac... robiles juz CISCO jakies?

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
lodzianin1
ale ma talię na tym srodkowym zdjęciu to szok


taka kuci kuci jest fakt, naprawde dobra.

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
marke86
rkarpinski

Nie jestem programistą Sieciowcem bardziej. Nie kręci mnie programowanie w ogóle, mam tylko podstawy


dokaldnie to samo chce robic, nie lubie programowania ale musze robic zeby dyplom dostac... robiles juz CISCO jakies?



Jestem samoukiem ale aktualnie przygotowuje sie do egzaminy CCNA i ide na certyfikowanego admina Win 2008 server.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
to od razu Ci podpowiem ze egzaminy sa dosyc trudne (jesli nie wiesz) trzeba miec chyba wiecej niz 75% zeby zdac a pytania sa badzo podchwytliwe... kumpel mi poradzil zeby sobie z piratebay'a sciagnac papiery, normalnie studiowac do egzaminu zeby wszyztko rozumiec ale odpowiedzi sobie wiziac z pirata sie nauczyc zeby zagwarantowac zdanie na 100% zaq 1-szym razem jak chcesz oczywiscie

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
czyli nie takie proste

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449


Swego czasu miałem znajomą która ważyła 106kg, sympatyczna, inteligentna, towarzyska co prawda z jej wyglądem nie znalazła faceta wysokich lotów, ale kochającego. Uważaliśmy, że takiej wyjście jest dla niej najbardziej odpowiednie bo nikogo z taką tuszą nie znajdzie. Minęły 3 lata, dziewczyna zrobiła taką sylwetkę nie do opisania, że ciężko to określić, duże pośladki, okrągłe piersi, usta wypukłe, twarz jak nie tej dziewczyny która warzyła 106kg, waga może 55kg, obecnie każdy się ślini na jej widok, branie ma znacznie większe niż te dziewczyny które miały z niej śmiechy i chichy. Końcówka tej bajki jest taka, że pomimo tego typa nie zostawiła, z drugiej strony szczęściarz

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
szok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
myślę że tu (doping) większe redukcje się odbywały

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja spadłem tylko 25kg w 4 miesiące

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
facet powinien wyglądać jak facet - wysportowana sylwetka. Ja osobiście schudłem najwięcej 7kg. Teraz w ogóle nie ćwiczę przygotowując się do operacji ze względu na serce. Waga obecnie 92,6kg idzie w dół, musi dojść do 73-75kg

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium