SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140647

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
a mi wkoncu waga leci w dół wiec jestem kozakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Te Niebieskie chachary w końcu zostały dokończone czy dalej brakuje $$ na zakończenie ? bo juz o ile pamietam to miało być z 2 lata temu, a ciekawie się prozentowały urywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jak waga leci w dół to kozakiem nie jesteś, redukcję robi się tak, żeby waga stała w miejscu a fat leciał

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
pięknie napierdziela śnieg jeszcze na stok trzeba jeździć ile się da



Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2013-03-29 09:58:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
strefab4
Te Niebieskie chachary w końcu zostały dokończone czy dalej brakuje $$ na zakończenie ? bo juz o ile pamietam to miało być z 2 lata temu, a ciekawie się prozentowały urywki

Pozamykali co niektorych przed euro 2012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
U mnie na szczęście już nie pada i śniegu stopniowo ubywa, ale czuję w kościach, że i tak będą białe święta... Świat ochoojał z tą aurą.

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
u mnie juz nic nie widać biało biało i jeszcze raz biało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jutro rano pewnie będę miał to samo, a wkurvia już mnie ta zima... Nie pamiętam żebym któregoś roku wcześniej zrobił tyle aero na łopacie przed domem

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
korwa zamiast wiosny zima wraca,dziś ma znów doyebac śniegu,a w poniedziałek już kwiecień
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium