SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140640

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo w palce zimno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A ja w dodatku bez auta od dwóch tygodni. Do dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
Jeszcze 6 dni i teneryfa w dziki ryj,na tydzień zona mnie puściła z kolesiem ale ostatnio dostałem propozycje pracy na sezon na ibizie(bramka) ale musiałbym się rozwieść

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Jest jeszcze opcja separacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
W tamtym roku była,trochę grubo poszedłem i dostałem wystawke z chaty,to pojechałem nad morze na tydzień odpocząć i koorva dopiero wróciłem zmęczony
Bo baby sa jakies inne,najpierw mam się wyniesc bo zatańczylem parę dni,wynoszę się i lecę nad morze z kolesiami ,czyli dalej melanż a potem mam wracać,kto to zrozumie?

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-04-03 10:30:57

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Ja w tych sprawach to gnój jestem, ale pamiętam jak rozstałem się z moją , poleciałem na wakacje , wracam a tam wiadomośći na telefon (nie miałem roamingu) że wróć ble ble ble... wiec może to jest zasada jakaś:D kto to zrozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Ja tak miałem ale już nie wróciłem hehe. Czego w ogóle nie żałuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Niektorzy mysla ze jak sie rozstana to nie na zawsze tylko na jakis krotki okres czasu. Potem sa takie niedogadania typu : szybko sie pocieszyles
Jak ci jest z nowa dziewczyna
Widac ze ci na mnie nie zalezalo

Bla bla bla.

Ja jestem zdania ze albo sie rozstawac porzadnie albo wcale. Ode mnie jak kobieta odchodzi to ma okolo 3 dni na powrot i wie ze jak nie wruci w terminie to juz nie ma po co.

Trzeba byc twardym a nie miekim i szanowac swoje slowa bo gadac kazdy moze co chce a wyciagac z tego konsekwencje nie kazdy ma odwage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Zgadzam się. Ja byłem z tamtą 13 lat. Od wielu lat mnie denerwowała. Ale jak poszedłem w p***u to już na zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
I problemy oraz nerwowki sie skonczyly toksyczne zwiazki tak maja, ze sie czlowiek tylko wk***ia i meczy ze soba.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium