SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140519

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
b4522sbm
WSRH666
b4522sbm odezwal sie najwiekszy kretyn ze ty jeszcze bana nie dostales wyjdz i zamilcz

Zmieniony przez - WSRH666 w dniu 4/7/2013 9:56:59 PM

jestes napinaczem internetowym a w realu bys dostal jeden cios i zlamalbym ci szczeke oraz wybil wszystkie zeby nawet te ktorych nie masz.

cwaniaczek z miodem w uszach i bobem w nosie sie odezwal


Gratulacje , wygrałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
Runner21
b4522sbm
WSRH666
b4522sbm odezwal sie najwiekszy kretyn ze ty jeszcze bana nie dostales wyjdz i zamilcz

Zmieniony przez - WSRH666 w dniu 4/7/2013 9:56:59 PM

jestes napinaczem internetowym a w realu bys dostal jeden cios i zlamalbym ci szczeke oraz wybil wszystkie zeby nawet te ktorych nie masz.

cwaniaczek z miodem w uszach i bobem w nosie sie odezwal


Gratulacje , wygrałeś

zawsze wygrywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
b4522sbm
Runner21
b4522sbm
WSRH666
b4522sbm odezwal sie najwiekszy kretyn ze ty jeszcze bana nie dostales wyjdz i zamilcz

Zmieniony przez - WSRH666 w dniu 4/7/2013 9:56:59 PM

jestes napinaczem internetowym a w realu bys dostal jeden cios i zlamalbym ci szczeke oraz wybil wszystkie zeby nawet te ktorych nie masz.

cwaniaczek z miodem w uszach i bobem w nosie sie odezwal


Gratulacje , wygrałeś

zawsze wygrywam

To była ironia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ja wlasnie wrocilem z psiarni , bo nie chcialem telefonow od ex odbierac i zaszylem sie na chacie z piwkiem i dobra muza to suka zadzwonila na psiarnie mowiac ze jestem niebezpieczny dla siebie i dla otoczenia , w NL to paragraf 8 i zaostalemzatrzymamny , k***a musialem czekac od 22 do prawie teraz na j**anych psychatrow ktory jak dziecku zadawali pytania czy chce zyc , ja p******e ,mam nowa kobieta ,auto ,zaj**ista prace ,a ta k***a mysli ze niej sie swiat skonczyl !!!!! jestem tak wk***iony ze nawert spac nie pojde , otwieram bro i podrecam muze , yo


p.s. oczywiscie drzwi mi rozk***ili knok knokiem i zamki do wymiany , to juz drugi raz w przeciagu miesiaca , k***e zabic to za malo chyba

Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2013-04-08 02:21:33

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
ale jazda
tu w usa podobnie, jak by laska zadzwonila na psiarnie ze dymisz to masz przesrane i nie beda sie ciebie pytac czy dymiles...

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
k***a to jest nienormalne , suke wyj**alem z domu bo mnie tylko doila , teraz mam nowe dupeczke rodem z brazylii ,a ta k***a zazdrosna no i jeszcze kurek z pienidzmi ma teraz zakrecony , sama juz nie wie co ma wymyslac to teraz wydzwania wszedzie i wkreca jakie to ja nie ma problemy psychiczne ,a potem przychodzi z palkami i przy mnie opowiada jak ja to jej pomocy potrzbuje , k***a mac ale sie wk***ilem ,ale naszczescie to nie popsulo do konca mojego humoru , bo i tam krece swoje a w piatek odbieram swojego clk kompresora i zarobiony z pozadna furka i dupoeczka wyp*****lam na sex wakacje i h**

p.s. a ex zycze wyszystkiego co tylko moze wejsc do odbytu bez zelu

p.s.2 juz mi sie spac nie chce nawet , dobrze ze zdarzylem przybic gh to sie zregeneruje w locie hehehehe

Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2013-04-08 02:45:21

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
pyerdol to kup mesia i pyerdol to hehe baby to chuie z cycami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
masz racje bro ,ale w jednej to sie teraz zakochalem hehehehehe , mam na mysli ta nowa hehehehe

p.s. za mesia juz dale przedplate 2kola i reszte w piatek . k***a na psiarni to sie troszke zesralem ze jak mnie powioza do wariatkowa to h** z planami , a wiesz ja Polak ,ona Holenderka , jestesmy w Holandi , wiec niby koga bede lepiej sluchac j**ane gnoje ? ( retorycznie pytam)











Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2013-04-08 03:12:21

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wiadomo ze kobiete, jeszcze na dodatek ta ktora tam w domu jest..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
hehehe akurat zaproponowalem jej i dziecku zeby na tydzien do normadji pojechali odpoczac bo mam w h** do ogarniecia spraw , niektore moge wygladac troszke agresywnie powiedzmy , a tak to jest cacy bo w srode wraca i juz szykuje Melanotan na powrot heheheheh , bedzie git hehehe

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium