SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140583

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
masz w tych flaszkach rozowych czy zielonych,a moze niebieskich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
bo meta jak i inne środki cybera ma w choj zawyżone stężenia

inse dodaj to ruszysz z kopyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
z pena bijesz inse czy z pompki ?

nie no chyba za wczesnie na inse jeszcze, dopiero antek, tren, aquaviron przede mna w tym roku chcialem wszystko przetestowac a od nastepnego roku to samo tylko z insa

meta w rozowym flakonie, ale autentycznie takiego towaru to ja jeszcze nie bralem, zadna meta taka dobra nie byla
kolejna rzecz - mam zamiar teraz kupic antka z alphy - zobaczymy jak podziala

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2013-03-30 19:18:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
luki77
bo meta jak i inne środki cybera ma w choj zawyżone stężenia

inse dodaj to ruszysz z kopyta



Ale z podkową? bo bez ja bym nie ruszał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
na insę wcale nie za wcześnie dymqu po prostu dużo lepiej wykorzystasz potencjał saa,a co do antka to jeśli chcesz dowalić kg to się zawiedziesz,to środek typowy pod przygotowanie formy w bb w okresie przedstartowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
zalezy tez jaka miska bo na antku mozna doyebac ostro kg;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja na antku to tylko tyle co pompa na treningu kozak i miesnie twarde jak skala. jak duza dawka to tylko spuchniete dlonie i morda i nic wiecej. na mecie wiecej kg sie zrobi. a wszedzie pisza ze niby 15kg w 3 tyg

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
nie no ja nie masuje ostro, powoli lapie kg, bardzo powoli wrecz...
ja w ogole zielony jestem w temacie insy Luk, nie wiem nawet jak sie bierze,
jaki to koszt?
no i dieta 1000% musi byc
ciekawe, czy moze sie cos trwale pop******ic, bo mam badania w robocie co jakis czas, jak cukier wyjdzie choojowy to moze byc lipton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
w życiu,chyba że jesteś typowym endo zalanym smalcem,5 czy 6 razy brałem antka nigdy nie dodał mi kg a jedynie poprawiał jakość mimo tego,że nie trzymam dietyu znajomych to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
To ja nie wiem albo nie bralem antka dobrego albo nie wiem zawsze popuchlem wiecej jak na mecie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium