SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140643

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
I nie rozchodzi sie tu o pieniadze,ale o rozsadek


Karpiu biore bo teraz leci antek tren i prop i za 2 tyg schodze z antoniusza i chce by był dalej progres trenu jeszcze podbije i bede mogl w sumie jesc co bede chcial.Mialem schodzic z niego ale jeszcze z miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
b4522sbm Ty jesteś złoty

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dexteros12
I nie rozchodzi sie tu o pieniadze,ale o rozsadek


Karpiu biore bo teraz leci antek tren i prop i za 2 tyg schodze z antoniusza i chce by był dalej progres trenu jeszcze podbije i bede mogl w sumie jesc co bede chcial.Mialem schodzic z niego ale jeszcze z miesiac


Ale ja nic nie mówię. Bez stresów
Jak ktoś lubi niech wali, ja na razie za cienki bolo jestem do insy.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Co się zlał w galoty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dokładnie :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Nie stresuje się Poprostu chciałem Ci wytlumaczyć czemu tak bedzie a nie innaczej.Po zejsciu z antka mimo trenu mogłbym sie troche zdziwic co do dalszego progresu,więc bedzie tak jak pisalem wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
k***a a mnie martwi ten venom , wszystko puchnie po tym i nap*****lal jak by sie aklochol wstrzyknelo ....

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
to zmien

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
No venom= Vast


Az tak zle kurde szkoda bo ktos sie przymierzal do tego cenowo dobrze wychodzi ale co z tego jak chuuyyowo wchodzi nawet nie czuje jak rymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Dexteros12
Warto walic 5x po 5 iu slinu? czy lepiej 2x10? Zastanawiam sie jaka opcja lepsza za 2 tyg koncze antka i wbijam na inse


Mi sie podobal system mniejsze dawki, ale do kazdego posilku, ale musisz zwiekszac bo na takiej dawce, to nie pociagniesz np 4 tygodnie, dodawaj po 2j co tydzien i bedzie si.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium