SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140724

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
duzo ludzi sie jara, na internecie ale takie sytuacje to na dziennym porzadku na swiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Jestem w stanie zrozumieć czerwone dresy, małego Albańczyka w S klasie, ale skąd pomysł wożenia miecza w samochodzie ?

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
mm1986
duzo ludzi sie jara, na internecie ale takie sytuacje to na dziennym porzadku na swiecie


Tak samo jak morderstwa małych dzieci, wiercenie w kolanach prostytutką, gwałty, rozboje, samobójstwa Temat jest nagłaśniany w momencie kiedy media podłapią falę oglądalności i tak płyną do momentu wyczerpania efektu "wow"

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
MaxWhite
Jestem w stanie zrozumieć czerwone dresy, małego Albańczyka w S klasie, ale skąd pomysł wożenia miecza w samochodzie ?


ja nie wiem skad ty pochodzisz, ja sie wywodze z gornego slaska, tam miecz w aucie czy inne narzedzie na dziennym porzadku u ludzi takiego pokroju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94745 Napisanych postów 364725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669920
mieczem się przejmujecie w stanach co 2 z klamka lata

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
no bo najtansza 9ke mozna kupic juz za 99$ ostatnio widzialem (czyli za przecietna dniowke szaraka) a pozwolenie na bron to kwestja 20minut na komisarjacie policji (poki nie jestesmy registrowanymi swirami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
mm1986
MaxWhite
Jestem w stanie zrozumieć czerwone dresy, małego Albańczyka w S klasie, ale skąd pomysł wożenia miecza w samochodzie ?


ja nie wiem skad ty pochodzisz, ja sie wywodze z gornego slaska, tam miecz w aucie czy inne narzedzie na dziennym porzadku u ludzi takiego pokroju



Rozumiem kij bejsbolowy, styl od siekiery, kastet, klamka, nóz, a w skrajnych przypadkach mun-chaco, ale nie miecz

Zamiast Mercedesa, to konia mu dać i na podbój Grunwaldu

Zmieniony przez - MaxWhite w dniu 2013-04-03 17:27:26

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
MaxWhite
mm1986
MaxWhite
Jestem w stanie zrozumieć czerwone dresy, małego Albańczyka w S klasie, ale skąd pomysł wożenia miecza w samochodzie ?


ja nie wiem skad ty pochodzisz, ja sie wywodze z gornego slaska, tam miecz w aucie czy inne narzedzie na dziennym porzadku u ludzi takiego pokroju



Rozumiem kij bejsbolowy, styl od siekiery, kastet, klamka, nóz w skrajnych przypadkach mun-chaco, ale nie miecz

Zamiast Mercedesa, to konia mu dać i na podbój Grunwaldu


Moze wracal z proby i gra w jakims teatrze, stad miecz :_D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Rok temu sam wypadłem z auta do gościa, bo machał na mnie rękami, ale jak do niego podszedłem to już nie machał

Ja w aucie mam nunczaku z ołowiem w środku i kosę. Ale to do samoobrony tylko (ale ja głupi jestem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94745 Napisanych postów 364725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669920

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium