SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140458

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132


" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Gosciu wybiegl ze sklepu bo myslal ze balkon sie opyerdolil na dol.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
mnie szczypie przy wbijaniu w brzuch, domięśniowo nic nie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Mam do kupienia za grosze batony z treca 4 miechy po terminie, można wszamac czy nie za bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
BigMen
Gosciu wybiegl ze sklepu bo myslal ze balkon sie opyerdolil na dol.




Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
A te male chude zlosliwce sie smieja i nagle ten co najglosniej gebe cieszy : ale to nie ma z czego sie smiac, to wcale nie jest smieszne....


I dalej swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Laciu1992
Mam do kupienia za grosze batony z treca 4 miechy po terminie, można wszamac czy nie za bardzo?


szamaj ale od razu siedząc na kiblu, tak na wszelki wypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Niezle te batony zapychaja swojego czasu jak kolezka mial sklep to miedzy posilkami jak u mniego siedzialem to lecialo caly czas 2 batony + dominator - no jak Mariusz to ja wtedy nie wygladalem

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Mi są potrzebne na zapas kiedy gdzieś lecę na dłuższy czas i nie mogę ze sobą zabrac żarcia. Gorzej będzie jeżeli rzeczywiście mnie przyciśnie gdzieś w terenie
Raz miałem taką sytuację, wracałem z siłki do domu i stąd ni zowąd przycisnęło mnie w połowie drogi, ledwo co do domu doszedłem, chciałem polecieć w pole ale, że mróz był i wiało niemiłosiernie to zacisnąłem poślady i doszedłem do domu, nawet nie wiecie jaką ulgę poczułem kiedy doszedłem do klopa

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2013-04-02 17:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie wiemy, ale oszczędź szczegółów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium