SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140714

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
MaxWhite
Drogi, podatek, zasiłki, służba zdrowia - to na pewno nie zmieni się za naszego pokolenia



Nic nie wskazuje na to zeby sie zmieniło,za naszych dzieci sie tez nie zmieni,będzie coraz gorzej,głupi chleb ma byc do 4 zl niedlugo wszystko w gore,Polska schodzi na psy btw juz dawno zeszla jest tu menelstwo hamstwo i państwo Policyjno -polityczne JP 100 %


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
chleb w Częstochowie 4,60zł mnie nie dotyczy, nie jem

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
MaxWhite
Wiesz, tu jest o tyle bezpiecznie że jest to droga w terenie zabudowanym, a co powiesz jak lecisz 100-150km/h trasą Częstochowa - Łódź i nagle takie dziury ? Dopóki ktoś nie zginie z tego powodu to drogi nie zrobią.


Płatny odcinek A4 Ww-Gliwice wygląda jak ser szwajcarski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
MaxWhite
Teraz to straszenie Amerykan wojną, znów cena paliw pójdzie w góre.


Amerykanów.

Zrzucą resztę zapasów bomb na Koreę a tam ropy nie ma więc no worries.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
No mnie dotyczy, ale ten pełnozirnisty Chodzi tez o rodzine nie kazdego stac na miske i musi jesc jak przysłowiowy Polak, a wszystko w gore a pensja zawsze taka sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Faktycznie, Amerykanów. Dzięki

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
A nie hc porozpyerdalaja sie wszyscy.. Niech zrobia 500zl pensji kazdy z glodu zdechnie i bedzie taki finał Brak mi slow na to wszystko nic sie nie odzywam w tym temacie bo Breiwik chyba pomylil kraje powinien do Polskiego sejmu wbic i ich tak powybijac ,ale cale rodziny zeby nie dostali za nich kasy znowu tak jak po smolensku... Czy jak mi babcia umarła cos moja rodzina dostała? tak na pochowek ledwo starczylo ona takim samym człowiekiem była jak oni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
policzcie ile nasz sport kosztuje,dieta,cykl,odzywki,silownia-masakra
,a rozwiazanie problemu glodu i bezrobocia to niech glodni zjedza bezrobotnych

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-04-05 19:27:16

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
mieszkanie, ZUS, pracownicy, ubezpieczenia samochodów, paliwo, podatki i wiele innych.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Wszystko mogloby byc ale w rozsadnych cenach te podatki itp,ewentualnie zostac takie jakie sa a pensja sporo w gore,a nie wszystko inne w gore a wypłaty takie same heh
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium