SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140716

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dext zanim z czegoś zarżysz postaraj się chociaż to zrozumieć. Tylko postaraj, nie wymagam abyś zrozumiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bedzie atakowac szczyt napewno ?
moze nie tak jak w pionie ale choc troche, koorwa juz pol roku nie robie i mi ostatnio ktos wytknal ze cos lipka z kapturami
Dext przemilczmy to

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94744 Napisanych postów 364725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669918
ze szpitala dopiero wróciłem,j**ać tą naszą służbę zdrowia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
w UK bys sie zalamal dopiero

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
miczelx
Bedzie atakowac szczyt napewno ?
moze nie tak jak w pionie ale choc troche, koorwa juz pol roku nie robie i mi ostatnio ktos wytknal ze cos lipka z kapturami
Dext przemilczmy to


No przemilcze ale musze cos powiedziec,Hubert chyba Ty nie zrozumiales o co chodzi skoro to mi napisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94744 Napisanych postów 364725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669918
córkę mi ze szkoły karetka zabrała bo piłka dostała w głowę i jej nie dobrze było,jak by lekarza nie wytargał to bym tam do jutra siedział

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
lodzianin a co Ci sie stalo?

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
z tego krajuu trzeba sp*****lac serio ..

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
sOiR
lodzianin a co Ci sie stalo?



Pisze post wyzej ze Córka dostała piłka w głowe ja p******e trzeba czytac wystarczy chwile poswiecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lodzianin1
córkę mi ze szkoły karetka zabrała bo piłka dostała w głowę i jej nie dobrze było,jak by lekarza nie wytargał to bym tam do jutra siedział


tak to jest że najpierw trzeba liścia posłać a potem gadać- lodzian tez mam córę malutką i jak mam wizytę u lekarza to walka jest

snara

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium