SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140476

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
chłopaki grali w piłkę i któryś kopnął i dostała w głowę miała zawroty to po mnie zadzwonili i po pogotowie,na pogotowiu po godzinie czekania po przyjechaniu karetka jak zrobiłem aferę to od razu ją lekarz przyjał.k***a badanie ręce w górę ścisnąć palca,popatrzeć tu i tam ,na godzinę na korytarz i czekać po godzinie ten sam zestaw badający i wypis

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
mi na zalalenie płuc dla małej chcieli dać paracetamol i wit c

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
masakra.. Chlopaaku musial byc ten post sekunde przed moim ..

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
dobra zmiana tematu bo juz ciśnienie idzie w góre

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
zapytałem się czy pan doktor ma jakąś specjalizację,podobno chirurg dziecię bo mu powiedziałem że takie badanie to ja mogę w domu zrobić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
RTG Miała chociaz robione? Najlepiej jeszcze tomograf głowy i szyi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
a skąd nie było utraty przytpmności to nie robi się wtedy,jak by coś się działo to mam przyjechać z powrotem dostała piłką w twarz tak więc prześwietlenie jest nie potrzebne usłyszałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Poyyebane Oby było wszystko ok najwyzej pojdziesz prywatnie i wszystko od reki zrobia ,narazie nie ma co tragizować obserwowac i ewentualnie jutro cos dzialac jak by sie nadal zle czuła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Gienek mnie znowu lapie, a to dziad niedobry. Ostatnio stosuje inowacyjna metode, jak mnie cos lapie to podbijam testa i puszcza.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
nie no juz jest jej lepiej więcej się wystraszył niż to pewnie wszystko warte,ale mi ciśnienie podnieśli w tym szpitalu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium