SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** SPAM - Trenik Bijmy w Szcześciu żyjmy - SPAM ** %-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140454

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie jestem złośliwy. Lubię poprawną polszczyznę po prostu. Koryguję teksty jakie wychodzą na ulotki z mojej firmy stąd zboczenie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Blacha.
siema , panowie mozna wyrwac w aptece strzykawy 3ml ?


siema,
oczywiście! 2 albo 3 częściowe. 3 częściowe mają na tłoczku gumkę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
a to dobrze, poprawna polszczyzna powinna byc uzywana wszem i wobec ;)
3 czesciowe mozna,ale 3 ml nie ma bo sam szukalem,przynajmniej u mnie w hurtowniach na mazowszu nie mieli',tylko 2 i 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
wlasnie slabo mi sie wbija tymi piatkami.

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
3ml Romed Holland 3-czesciowe.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Karpik dobrze ze mnie poprawiles ,zrobilem bykola za szybko pisałem he he fenks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
bro's wy tez tak macie na gh ze nieda rady sie przetrenowac ? k***a to jest jakis obled ! wczoraj 3 treningi dzis dwa i dalej mi sie pizgac zelastwem chce , niet normal !

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Barjur a widac duza roznice naprzyklad w regeneracji,czlowiek nie chodzi jakis ospaly,wszystko sie chce lepiej sie wysypia? Jestem zielony w temacie gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ja i tak jade na nassennych ,ale regeneracja - jeszcze czegos takiego nie czulem , 7 dni w tygodniu czasem po 2-3 treningi dziennie , obled !!! wiadomo ze jeszcze inne zeczy leca ,ale czuje roznice bo wszystkie poprzednie cykle bez gh , jak korwa mozna wyciskac na dodatnim skosie po 150kg i nie czuc rozerwania ? ja p******e , zakochalem sie w gh hehehehe

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POtrzebuje pomocy :)

Następny temat

oviphen - co to jest ?

WHEY premium