SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
lauraa96
Ja juz uwagę na te plecy wczesniej zwróciłam robi się szeroko! A ja dalej nie wiem jak truskawki smakują


Może kiedyś będą moim autem bo narazie ie ma żadnego


To, że plecy są u niektórych LOTNISKIEM to słyszałam, ale AUTEM? Pierwsze widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ha ha ha dlatego uwielbiam pisać na telefonie , obsrany słownik zawsze coś zmieni Doris Ty to zawsze coś wypatrzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Tak to jest jak ma sie paczaje zdrowe ;D
Tez nie lubie na tel forum ogarniac ALE ze tak powiem kompa na orbiego zabierac troche glupio ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
No dość dziwnie by to wyglądało

WTOREK

TRENING

60 min na rowerku

DIETA:

1.40 g wpc , 10 g masła orzechowego , 6 wafli slim
2.150 g piersi kurczaka , 10 g masła orzechowego, warzywa
3.150 g piersi kurczaka , warzywa , garstka truskawek z czereśniami
4.40 g wpc , 3 truskawki , warzywa
5.3 białka , 1 jajo , warzwa


Dieta masakra , żołądek ścisniety od rana , 0 apetytu i taka pełna jestem. Oby jutro przeszło , bo trening





Zmieniony przez - Iccana w dniu 2015-06-09 18:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
WPC i truskaweczki :) niestety truskawki lubię, mogę jeść kilogramami, ale jak ktoś mi zrobić shake z mleka i truskawek i podstawi pod nos to PAW:D nie wiem czemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ja przez moją dietę to szczerze powiedziawszy przestałam lubić tak mleko jak kiedyś. Odżywki robię zawsze z wodą Czaję się teraz na mleko migdałowe, ale u nas na wsi o nie trudno. Muszę sie wybrac dalej na wieksze zakupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Ja przez moją dietę to szczerze powiedziawszy przestałam lubić tak mleko jak kiedyś. Odżywki robię zawsze z wodą Czaję się teraz na mleko migdałowe, ale u nas na wsi o nie trudno. Muszę sie wybrac dalej na wieksze zakupy


Ja tam jestem miłośniczką mleka od zawsze i nie wyobrażam sobie radykalnej zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
tzn wypiła bym kakao i zjadła budyń ale umiem bez tego zyć Wolala bym z mleka zrezygnować niz np. z owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
tzn wypiła bym kakao i zjadła budyń ale umiem bez tego zyć Wolala bym z mleka zrezygnować niz np. z owoców


Co racja to racja ;) Owoców znacznie więcej niż smaków mleka także jakbym miała wybierać to postawiłabym również na owoce.
Kakao + ciepła bułka z dżemem to byłoby piękne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

Następny temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

WHEY premium