SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29612 Napisanych postów 62983 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902753
nie wiem jak z jakoscia nasienia ale libido pada na ryj.w hormonach meksyk.lecialem vlcd na 10 mg metki i bylo ok ale co z nasieniem to nie wiem.
dla naturala przy vlcd min 50-70gr tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Ponawiam pytanie:

Panowie jak myślicie VLCD może opóźnić zrastanie się kości? Złamałem palec(kciuk) i tak pomyślałem, że może by trochę zredukować. Myślę, że jakieś FBW dam rady zrobić, przysiady, maszyny, może jakoś dam rady z gipsem. Do tego cardio/interwały i może jakiś efekt będzie. Planuję 2-3 tygodnie VLCD, może za ten czas już zdejmę gips. Co może przyspieszyć zrastanie się kości?

Coś tam dam rady ćwiczyć z gipsem, wczoraj byłem i jakoś udało się przećwiczyć całe ciało. Tylko pozostaje pytanie czy VLCD nie będzie miało złego wpływu na zrastanie się kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy 10mg metki do sniadania, bloka nie bedzie? I cos tam wpłynie na ochrone miesa, pewnie nie to co z testo, ale zawsze. Gdyby nasienie nie traciło tak na jakości dajmy na to, problemów z zaplodnieniem jak na typowej bombie miec nie powinien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
u mne na vlcd 250mg/week test libido bez zmian

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
easyriderr
Ponawiam pytanie:

Panowie jak myślicie VLCD może opóźnić zrastanie się kości? Złamałem palec(kciuk) i tak pomyślałem, że może by trochę zredukować. Myślę, że jakieś FBW dam rady zrobić, przysiady, maszyny, może jakoś dam rady z gipsem. Do tego cardio/interwały i może jakiś efekt będzie. Planuję 2-3 tygodnie VLCD, może za ten czas już zdejmę gips. Co może przyspieszyć zrastanie się kości?

Coś tam dam rady ćwiczyć z gipsem, wczoraj byłem i jakoś udało się przećwiczyć całe ciało. Tylko pozostaje pytanie czy VLCD nie będzie miało złego wpływu na zrastanie się kości.


Możesz robić sobie galaretki z żelatyny i napojów zero. Gdzieś byłby przepisy, to pomoże w zrastaniu. Możesz dać też 10 mg metki ed. Myślę, tak na moje myślenie, bo nie jestem lekarzem, że vlvd przez 3 tyg na pewno nie zaszkodzi w procesie zrastania kości. Białko będzie na wysokim poziomie w końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16199
Mam pytanie , moja kolezanka jest na tej diecie i ma problemy z wypróznianiem sie , 7 dni nic czyli od poczatku ? ma ktos jakies pomysły co dodac do diety zeby sie to unormowało

grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
blonnik, odpowiednio duza ilosc wody, warzywa, ostre przyprawy- bardzo dobrze dzialają na problemy z trawieniem/wypróznianiem

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Siemie lniane u mnie sprawdziło się świetnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16199
ok dzieki za szybka pomoc

grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Omlet z mielonym siemiem lnianym i polać białkiem - polecam i na wypróżnianie i do tej diety jak znalazł :) tylko białka dodać a mniej żółtek :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium