SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - PASIBRZUCHY 5 ' - ANKIETA!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107687

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie chce pisac ile jest na + wagowo,ale jest
moj blad jest tylko taki ze nie potzrebnie teraz robilem cheat day'e,juz ich nie będę robił bo po nich ulany strasznie (2-3dni i schodziło)
nie aż takim kosztem
jem za duzo wegli na tygodniu aby te dni rozpusty mialy sens,teraz bede mial 1-2posilki tylko po ostatnim treningu,a nie caly dzien jedzenia smieci

btw-nie da sie masy robic bez ulania
mniejsza masa = mniejsze ulanie
wieksza masa = wieksze ulanie
nie ma masy bez ulania!
....nie ma

Nie mam na mysli po 2miechach 2 czy 3kg na plus,bez zmian %bf,bo to nie masa.

Robiąc mase i licząc na spory progres wagowy - bo to rozumiem przez slowo MASA - nalezy liczyć sie rowniez z przyrostem tkanki tluszczowej,wiekszym lub mniejszym ale trzeba miec na uwadze ze troche fatu tez przybedzie.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Jasne ze tak uwazam tak samo, a znowu robic mase jakosciowa (bynajmniej z moja forma)
to bezsens, bo gowno miesni mam i jeszcze zrobie 1kg w ciagu jakiegos tak okresu czasu.

we mnie jedzenie wchodzi w moment, pomimo tego ze przy wadze +- 70kg jem prawie 4k kcal.
Aeroby trzymaja pas w ryzach a masa idzie super,

Na cyklu kreatynowym nie bylem rok czasu, teraz czuje 100% motywacji do zapyerdalania

Jeszcze te nagrody.

AAA Sol jak cwiczysz to starasz sie zwiekszac ciezary na kolejnych treningach, czy moze tylko w glownych cwiczenaich, czy raczej nie podchodzisz do tego jakos mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Buli915
Jasne ze tak uwazam tak samo, a znowu robic mase jakosciowa (bynajmniej z moja forma)
to bezsens, bo gowno miesni mam i jeszcze zrobie 1kg w ciagu jakiegos tak okresu czasu.

we mnie jedzenie wchodzi w moment, pomimo tego ze przy wadze +- 70kg jem prawie 4k kcal.
Aeroby trzymaja pas w ryzach a masa idzie super,

Na cyklu kreatynowym nie bylem rok czasu, teraz czuje 100% motywacji do zapyerdalania

Jeszcze te nagrody.

AAA Sol jak cwiczysz to starasz sie zwiekszac ciezary na kolejnych treningach, czy moze tylko w glownych cwiczenaich, czy raczej nie podchodzisz do tego jakos mocno


Mówi się ,że mięśnie rosną gdy mają po co rosnąć ;] Podam Ci przykład kolega z siłowni ćwiczy już 1,5 roku Ectomorf i to na masie nie mówie niech was nie zwiedzie wyraz masa..bo go strasznie podlało ma 76kg.. 32-33cm na łapie w udzie coś koło 50cm..I na początku jak zaczynał starał się dokładać ciężar i progress szedł w góre.Jednak po pół roku )nie pamiętam dobrze po ilu ale coś koło tego) miał zastój więc kupił sobie drugi raz krete,troche na niej wbił koniec cyklu nagle j**s znowu spadek i tak w kółko a teraz po tym 1,5r dźwiga 75kg na klatke(max) martwy (ostatnia seria 100kg-2powt) I wykorzystał wszystkie mocniejsze legalne anaboliki (troche tego było) DO czego zmierzam nasz pan Kowalski myślał ,że przy lekkich treningach w których dołoży pare kg na miesiąc albo i tylko na cyklu kreatynowym będzie wszystko ok..Jednak nie przewidział ,że w dużym stopniu mięśnie adaptują się..A gdy poprostu nie są potrzebne organizm próbuje pozbyć się tego zbędnego balastu.

PS
SOlaros dzięki za rozmowe troche mnie nastawiłes na inny tor myślenia ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35463


Wtorek – 26.03.2013 – DT




Dieta:



Suplementacja:

- Witaminki,D3 - wieczór
- GABA 2kaps na sen
- Bcaa 15g w trakcie
- Kofa 200mg przed treningiem
- Carbo 50g po treningu





Czworogłowe:
- Przysiad ze sztangą z przodu 12x40/ 10x60/ 8x80/ 8x80
- Wykroki z kettlami 20kg 26/ 24/ 24
- Wypychanie ciężaru na suwnicy 12x160/ 10x200/ 10x220/ 10x240
- Prostowanie nóg na maszynie 10x45/ 10x52,5/ 8x60/ 8x60/ 8x52,5/ 8x52,5/ 8x52,5

Dwugłowe:
- MC na prostych nogach 12x20/ 10x40/ 10x60
- Żuraw 12x15/ 10x17,5/ 10x17,5/ 10x17,5
- Uginanie nóg na maszynie 10x60/ 10x67,5/ 10x75

Przywodziciele
- przywodzenie na maszynie 12x75/ 10x82,5/ 10x82,5
- odwodzenie w bramie 12x20/ 10x 27,5/ 8x27,5

+ brzuch



Nastawienie przed było bardzo dobre, natomiast słabo wyszło w praktyce.
Jeszcze na domiar złego okazało się, że uprałem sobie moją Mp3 xd, a narazie kasy brak...

Yes you can!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Dlatego do owsianki zawsze jakiś owoc , a po treningu kilkaset Gram banana i powinno wszystko grać i być uzupełnione.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4074
Solaros, nie sądzisz że się wkopałeś troche już :D
Jakby nie miało znaczenia co jemy, to równie dobrze byś mógł po treningu 200 gram sacharozy wyebać.
Uczymy od lat na tym forum że mają jeść rzeczy nisko przetworzone, nie słodzone, najlepiej ograniczać cukry proste, jakoś samo to spowodowało ogromne rezultaty, nawet nie stosując diety: odcięcie się od fast foodów, chociażby z powodu złych tłuszczy-trans.
Nie psuj teraz tego, to też nie temat do takich dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Xevisek ten temat nie musi być tylko sztywny, mi się bardzo podoba ,że solar powie co i jak lub dopowie troche więcej ponieważ np ma napewno większą wiedze w niektórych sprawach odemnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14471
maxwell1
Dlatego do owsianki zawsze jakiś owoc , a po treningu kilkaset Gram banana i powinno wszystko grać i być uzupełnione.


Ma ktoś jakieś info dotyczące ile powinno być gram tych węglowodanów prostych z owoców po treningu lub na śniadanie?

Zmieniony przez - Ciopson w dniu 2013-03-27 15:36:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
TO też zależy jaki trening był np czy dużo glikogenu zużyte czy też nie ;]..Jaki masz typ budowy itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Xevisek
Solaros, nie sądzisz że się wkopałeś troche już :D
Jakby nie miało znaczenia co jemy, to równie dobrze byś mógł po treningu 200 gram sacharozy wyebać.
Uczymy od lat na tym forum że mają jeść rzeczy nisko przetworzone, nie słodzone, najlepiej ograniczać cukry proste, jakoś samo to spowodowało ogromne rezultaty, nawet nie stosując diety: odcięcie się od fast foodów, chociażby z powodu złych tłuszczy-trans.
Nie psuj teraz tego, to też nie temat do takich dyskusji.



o jakich tluszczach piszesz?
ja proponowalem spozycie tluszczów czy fast-foodów?

to ja Ci napisze co ja proponowalem:

solaros

jesli mowa o ww prostych to wiadomo ze lepiej z naturalnych zrodel - takich jak np. owoce,soki,warzywa bogate w ww.



ani razu nie uzylem slowa fast food - że ja tak robie bo lubie to nie znaczy ze innym będę polecał

abstrah.ując od tego - piszesz ze cukry zle,zarcie pzretworzone zle,fast foody zle

bo?

w nadmiernych ilosciach wiadomo że złe,chyba kazdy oglądał super size me,ale jesli mowa o czit mealu raz na jakis czas?
to tez bee?
nie bo?

nikt nie poda konkretów bo takich nie ma

TAK - zarcie wysoko przetworzone spozywane w nadmiernych ilościach jest złe i temu nikt nie zaprzeczy ale np. jakis burger/pizza/chrupki raz na jakis czas?
na masie?

dla ciekawskich zapraszam tutaj:
https://www.sfd.pl/Potreningowa_suplementacja__potreningowe_okno_anaboliczne-t699437.html
https://www.sfd.pl/Kreatyna__węglowodany_vs_węglowodany_+_białko_a_poziom_kreatyny-t774437.html
https://www.sfd.pl/Fruktoza__zbiór_dostępnych_badań_-t765235.html

no i:
https://www.sfd.pl/Glikogen__co_z_czym_i_kiedy_]_czyli_najlepsze_sposoby_uzupełniania_glikogenu-t712628.html

nie powielaj xevisek tego o czym piszą IFBBpro,w gazetach czy na forach.
Badania,zycie,dosiawdczenia zwykłych ludzi,nie ludzi których celem jest tylko i wylacznie scena i dla niej zrobią wszystko.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-03-27 18:03:14

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon , White flood - Proszę o mądre odpowiedzi.

Następny temat

Pomoc w dobraniu supli .

WHEY premium