SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 414037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4787
No i Szmexy natural zawitał na sfd, chyba też muszę przenieść dziennik bo niedługo wszyscy animale tu będą. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Co do treningu, nie zgodzę się z tobą. Zresztą widzisz avatar . Ale to nie miejsce na dalsze dywagacje. Chyba to miał być twój dziennik ;d. Co do rad na PW, jeszcze raz dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Michał.K
No i Szmexy natural zawitał na sfd, chyba też muszę przenieść dziennik bo niedługo wszyscy animale tu będą. Powodzenia.



Hehe, dzięki Byku :) ! Na animalu powoli nic się już nie dzieje i po prostu forum upada.

Jacob94
Co do treningu, nie zgodzę się z tobą. Zresztą widzisz avatar . Ale to nie miejsce na dalsze dywagacje. Chyba to miał być twój dziennik ;d. Co do rad na PW, jeszcze raz dzięki.


Oczywiście, możesz się ze mną nie zgadzać, ja nie twierdzę, że taki sposób treningu jest zły, ale wg. mnie nie jest najbardziej optymalny po prostu dla naturala. Czy mój jest ? Dla mnie na ten moment i doświadczenie, które zdobyłem - tak :) kiedyś też mam zamiar (właśnie na masie), spróbować treningu w stylu 2-3 serie rozgrzewkowe (czy czasem więcej/mniej) i 1 seria na maxa do zajechania totalnego. Lubię eksperymentować na sobie jak chodzi o dietę/treningi bo tak tylko człowiek jest w stanie się czegoś nauczyć :)

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-10-10 13:00:30

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-10-10 13:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4670
Hahahaha,i tu musiałeś zacząć spamować xD
Będę śledził na dwóch forach xD
PS.Tutaj bardzo często będziesz musiał sie tłumaczyć :)

czacza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
energyczacza
Hahahaha,i tu musiałeś zacząć spamować xD
Będę śledził na dwóch forach xD
PS.Tutaj bardzo często będziesz musiał sie tłumaczyć :)


Jak będę miał ochotę i z czego się tłumaczyć to mogę to robić nawet kilka stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 814
Bez przesady ze animal upada, tam po prostu wszystkie pytania zadaje sie w jednym dziale %) dobre to i wygodne bo nie trzeba latac po calym forum xD.

Myslisz cos w kierunku startow? Jest jeszcze taka kategoria jak kulturystyka naturalna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Maximaxi243
Bez przesady ze animal upada, tam po prostu wszystkie pytania zadaje sie w jednym dziale %) dobre to i wygodne bo nie trzeba latac po calym forum xD.

Myslisz cos w kierunku startow? Jest jeszcze taka kategoria jak kulturystyka naturalna?


W Polsce nie ma, a co do startów - powoli się nad tym zastanawiam :) ale, że jestem bardzo naiwnym człowiekiem z ambicjami, to na pewno pierwszy start byłby bez towaru żadnego, nawet jakbym miał ostatnią lokatę zająć :) no i generalnie raczej startowałbym w WBBF no i rzecz jasna w juniorach :)

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-10-10 17:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Siema Byku :D śledzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Szmexy
Maximaxi243
Bez przesady ze animal upada, tam po prostu wszystkie pytania zadaje sie w jednym dziale %) dobre to i wygodne bo nie trzeba latac po calym forum xD.

Myslisz cos w kierunku startow? Jest jeszcze taka kategoria jak kulturystyka naturalna?


W Polsce nie ma, a co do startów - powoli się nad tym zastanawiam :) ale, że jestem bardzo naiwnym człowiekiem z ambicjami, to na pewno pierwszy start byłby bez towaru żadnego, nawet jakbym miał ostatnią lokatę zająć :) no i generalnie raczej startowałbym w WBBF no i rzecz jasna w juniorach :)

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-10-10 17:05:46


W WBBF są juniorzy? Myślałem, że tylko w IFBB. Mega wiedza Szymon, będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 182
O widzę i ty tutaj, wspaniała ekipa się tutaj zebrała.
możesz mnie nie kojarzyć ale trochę dyskutowaliśmy na Animal"KACH" - będę dalej zaglądał tutaj bo twoja szama niszczy system! hah
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium