SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja jak mam miksa już gotowego to się nie bawię, jogurt naturalny i jazda, ale mozna się pobawić, dodać łososia, kurczaka, krewetki koktajlowe, mozarelle, dodać dodatkowe warzywa, oliwki, posypać sezamem prażonym, jakiś sos tabasco dodac jak kto ostre lubi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Wszystko można,dosłownie,salaty to taka tylko podstawa,a reszta to hulaj dusza piekla nie ma

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Czy ktoś z was posiada może Tefal Actifry i może się podzielić opiniami?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Pamietam ze wszyscy sobie chwalili ,sama nie posiadam

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
ok to ja mam takie pytanie:
jak obliczyć to ile kalori, ww białka i tłuszczu mają kluski ładzione z 20 łyżek mąki 5 oleju i 1 jejka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
.............. Masz kalkulator, dodajesz wszystkie skladniki i dzielisz przez ilosc klusek

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
solaros używa i B-50 np https://www.sfd.pl/obiad_z_tefal_ACTIFRY-t482288.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Cześć, mam do was pytanie propo wołowiny, bardzo lubie ten rodzaj mięsa szczególnie w postaci hamburgerów, problem jest taki że każde mięso kupione mielone, to jest albo wieprzowo wołowe ,a jak samo wołowe to na 100 g przypada 20 g tłuszczu, mam do was pytanie jakie mięso wołowe jest najlepsze pod zględem makro i smaku żeby maksymalnie 10 g miało tego fatu, dodam że łopatka odpada bo według jakiegoś kalkulatora ma 18 g tłuszczu, a drugie pytanie może wiecie w jakich marketach może być taka gotowa mielonka dziękuje za odpowiedz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Kup maszynkę do mielenia ręczna. Koszt 30-40zł.Taka maszynka przeżyje Ciebie i kilka następnych pokoleń w sklepie tylko wybierasz kawał woła i wiesz co jesz. Albo znajdź sklep w którym mielą. Paczkowanej dobrej nie spotkałem. Zawsze po usmazeniu kotlet zmniejszał się o 1/4 (woda i tłuszcz poszły)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

WHEY premium