SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2044
Co sądzicie o karkówce z grilla na redukcji 2 razy w tyg ??? Jako urozmaicenie w pozostałe dni aktualnie wołowina, czasami filet.

Wyglądało by to tak, że mięso było by w 2, 3(przed treningowy), 4(1h po treningu) posiłku. Chodzi o to że karkówka ma trochę tłuszczu,a tłuszczu unikamy w okol. treningu aczkowiek chyba dużo się wytopi co nie ???

Jak ma się karkówka na masie??? Ogólnie to mało co wieprzowinę jem, bo tak to wołowina lub kurczak, ale z uwagi że jest opcja obecnie grilowania i po 2 smakuje mi to chcę karkówki trochę jeść :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Kobryn po tak ostrej redukcji wchodź stopniowo na wyższe podaże kcal, dodawaj co tydzień np 25 kcal chociaż można więcej jeśli jest taka potrzeba

proponuję dietę carb-cycling idealnie opasuje do Ciebie Twojej budowy i celów

coś tak tłuszczyku wpadne na masie cóż bez tego mięśni nie zbudujesz, później zrobisz następną redukcję odsłaniając zbudowane mięśnie

najprostszy poważny błąd dietetyczny to węgle o wysokim indeksie ale to chyba wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
karkówa jest super i na redukcji i na masie

moim zdaniem tłuszczyk w mięsie po treningu nic nie szkodzi, jeśli masz obawy możesz jeszcze na siłowni wypić wpc

tłuszczu nasyconego nie unikamy a wręcz przeciwnie, kulturyście jest potrzebny i przydatny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Cześć,
Szybkie pytanko. Poniżej szkielet diety TKD, bez gramatur - chciałbym się tylko dowiedzieć: czy trzyma się to to kupy ?

(godzina:szama)
-6: białko
-9: (jaja+razowy / białko+owsianka) + omega3
-12: mięso + warzywa
-15: mięso + warzywa
-18: złożone + mięso + warzywa
> 20min przed T : kreta + vitargo [+ booster]
> zaraz po T : kreta + vitargo
> 20min po T: białko + owoce/bakalie
-21: złożone + mięso + oliwa + zma + vitaminy

Dzięki z góry za uwagi,
Bonio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
sobierak za mało tłuszczy w TKD ww do śniadania i okołotreningowo.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy potreningowy mogę jeść od razu po ? (w kolejnośći: bcaa, glukoza, węgle, białko)

Bo mam dziwne wrażenie że po 30 min już ta pompa spada i te składniki odżywcze trafiają w próżnię i są wykorzystywane w kilku procentach.. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Możesz od razu po treningu ale wtedy glukoza nie potrzebna, dajesz po prostu typowy posiłek po treningowy.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale glukozy mi zostało kilka paczek - nie będę jej kupował. A nie chciałbym żeby leżała i gniła, więc jeśli nawet w najmniejszym stopniu może się przysłużyć to mogę ją pić. Chyba że nie wiem...W jakiejś innej porze ? ale z tego co czytałem to tylko po treningu.. Co myślisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ww okołotreningowo...............................

tylko po

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Boston: dzięki za podpowiedź, gdzie sugerowałbyś dorzucić tłuszcze w tej minirozpisce ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium