SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
ja mam pytanie,czy woda przegotowana z czajnika(z lekkim kamieniem) jest w jakis sposob szkodliwa? Bo czasem niemam juz mineralnej wody,wiadomo ze taka najlepsza,ale cos mi sie obilo o uszy ze ten kamien we wodzie jest szkodliwy,czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
Pytacz_123
ja mam pytanie,czy woda przegotowana z czajnika(z lekkim kamieniem) jest w jakis sposob szkodliwa? Bo czasem niemam juz mineralnej wody,wiadomo ze taka najlepsza,ale cos mi sie obilo o uszy ze ten kamien we wodzie jest szkodliwy,czy to prawda?
A pijesz ten kamień? Zwykle osadza się on na dnie w zależności jeszcze też w jakim czajniku gotujesz, ale bez względu na to dobrze jest co jakiś czas go pozbawić kamienia (czyścić) i nie będzie tego problemu a druga sprawa filtr do wody to też świetna sprawa :) Na trawienie woda taka jest świetna, ale wiadomo nie jest to mineralna i nie ma w niej minerałów :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
czy kasza gryczana to dobra alternatywa dla ryżu lub makaronu? Czy lepiej zostać przy tym tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Kasza gryczana to dobre źródło węglowodanów, i tak jest to dobra alternatywa dla ryżu bądź makaronu.
Dieta powinna uwzględniać podaż ww z różnych produktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
adkens
czy kasza gryczana to dobra alternatywa dla ryżu lub makaronu? Czy lepiej zostać przy tym tylko

Kasza gryczana to bogate źródło magnezu,więc warto
Warto również uwzględnić ziemniaki,które zawierają dużo potasu

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3260
Czy w nietreningowe dni odpuszczac sobie posilek po treningowy zlozony z makaronu/ryzu i piersi z kurczaka? Zauwazylem ze jak mialem teraz tydzien przerwy od silowni i nie jadlem po treningowych to troche na wadze spadlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
to raczej kiepski pomysł, ten posiłek jest bardzo wazny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Bez wzgledu na dzien spozywaj tyle samo kcal. Ew. troche wiecej moze byc w treningowy w wyniku dodania jakiegos wpc, oljeu mct czy banana bezposrednio po treningu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium