SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 782443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16381
Panowie czy to mozliwe ze po 100mg trendione i 30mg epi zero saidów ( zadnego pocenia sie w nocy, bezsennosci itp)? No chyba ze mam wyebke..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Po trendione miałem mocne ubeki. Z jakich labów masz PH?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41867
Anim
Panowie czy to mozliwe ze po 100mg trendione i 30mg epi zero saidów ( zadnego pocenia sie w nocy, bezsennosci itp)? No chyba ze mam wyebke..

jak dlugo jedziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16381
Jade 10 dzień SSN Epi Tren...dziwna sprawa bo libido zamiast sie obnizyc mam wrazenie ze wlasnie poszlo up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
Zaniżone stężenie ja po 80 mg starego x massa się o 4 nad ranem budziłem wyspany a pozatym słaby pomysł bez podkładu z teścia dawać


Firma troche lewa pre niby po 60 1.3d a lipa w działaniu może być wał


Na obecna chwile Olympus chyba najpewniejszy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41867
6 dzien jade tredione I delikatnie agresja poszla w gore (pozytywna), I o 3 sie budze w miare wyspany .... alphaform labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16381
Czyli pewnie wał albo siedzi tam coś innego bo jakiś taki pobudzony cały czas chodze a jak zasne to śpie tak mocno jak nigdy. Ogólnie to zamiast mieć jakieś jazdy czy saidy to jest odwrotnie hehehe dziwna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16381
A jakie badania można by było zrobić żeby spr czy jest tam co ma byc? prolka, estriadiol i test?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
To powinno być zawsze robione
Mi prolke wybiło

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
Ktos ogarnia firme focused nutrition? Chcialem wziac Gw i nie wiem jakiej firmy poleci ktos?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium