SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 779722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak bez teścia to chłopak po 4 tygodniach stosowania nawet nie zamoczy to sam przybije :]


Zmieniony przez - Strong_Test w dniu 2016-02-20 23:59:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
no właśnie zastanawiałem się nad tym testosteronem...i który byłby najlepszy? a 100 tabs na ok 5 tygodni tego ma styknąc a chce wrzucić kilka kg + lepiej wyrzeźbić sylwetke. dużo od tego nie wymagam jak na pierwszy raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
obojętnie jaki test. Enan 1ml co 4-5 dni lub prop 1ml co 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
ale niby teoretycznie po jednej paczce M-dien odbloku się nie stosuje a już po teście tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Jednej paczki M-Dien to bym nawet nie jadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
chodzi o koszty o lekkie podbicie masy dlatego nie chce przeginać i myślę na jednej paczce wbić kilka kg i styka ale koniecznie z testosteronem łączyć czy z czymś innym ewentualnie można? a jak będa efekty bardzo zadowalające to kto wie...a nuż jeszcze dwie paki dokupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Z teściem. Teść to podstawa. A te klika kg to w ch** roboty. Nie wierz w to, co jest napisane na stronie sprzedającego. Chciałbym tak zjeść jedno opakowanie PH i zrobić kilka kg mięśni:) Idź do mięsnego i powiedz babie niech Ci pokaże 3kg wołowiny.
Poza tym miesięń potrzebuje czasu na budowę. Nie da się tego zrobić w miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
Skoro ma być to cykl coś a'la rekomp czemu nie celujesz w epi bądź trenavar ? Dadzą Ci siłe oba środki, wypalą smalec itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Ktoś miał kontakt lub słyszał opinię o Endurabolin? Lub coś o podobnym działaniu? Nigdzie nie widziałem recenzji, a bardzo mnie ciekawi.


Zmieniony przez - garenge w dniu 2016-02-22 00:00:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Kasziro
no właśnie zastanawiałem się nad tym testosteronem...i który byłby najlepszy? a 100 tabs na ok 5 tygodni tego ma styknąc a chce wrzucić kilka kg + lepiej wyrzeźbić sylwetke. dużo od tego nie wymagam jak na pierwszy raz

Żeby to było takie proste.... Niestety nie jest, nie wystarczy łykać magiczne pigułki i wszystko zrobi się samo. Z tego co piszesz wynika że chcesz zrobić rekomp, więc oprócz ph konieczna jest odpowiednio zbilansowana dieta plus intensywny trening. Na pewno ph czy też saa bardzo ułatwiają sprawę, ale to nie są cukiereczki czy też kolejna odmiana kreatyny. Te środki trzeba stosować z głową, należy dobrze znać swój organizm oraz wypadało by być odpowiednio przygotowanym merytorycznie. Podsumowując ph lub saa brane z głową mogą zdziałać sporo "dobrego", ale stosowane bez odpowiedniego stażu, wiedzy i doświadczenia zrobią bałagan w organizmie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium