SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
Witam ja od tygodnia biorę rock solid i powiem działa już dość konkretnie pompa na treningu jest na maxa żyły też już troszkę bardziej wyszły jakoś bardziej się poce po tym i jakby metabolizm przyspieszył tylko jest mocny minus , wchodzę pod prysznic i krew leci z nosa jak z kranu już nie tylko nawet pod prysznicem tylko jak kichne czy używam chusteczki. Miał ktoś podobnie ? Biorę 3 tab dziennie prędzej brałem wariora labz Viking i powiem słabo to wyglądało teraz dawka trenavaru w tab 15mg a klepie mocno w porównaniu z Vikingiem gdzie niby było 30mg


Zmieniony przez - TechnikZyw w dniu 2016-07-11 12:11:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Sprawdz cisnienie i lec na badania krwi
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
TechnikZyw
Witam ja od tygodnia biorę rock solid i powiem działa już dość konkretnie pompa na treningu jest na maxa żyły też już troszkę bardziej wyszły jakoś bardziej się poce po tym i jakby metabolizm przyspieszył tylko jest mocny minus , wchodzę pod prysznic i krew leci z nosa jak z kranu już nie tylko nawet pod prysznicem tylko jak kichne czy używam chusteczki. Miał ktoś podobnie ? Biorę 3 tab dziennie prędzej brałem wariora labz Viking i powiem słabo to wyglądało teraz dawka trenavaru w tab 15mg a klepie mocno w porównaniu z Vikingiem gdzie niby było 30mg



Zmieniony przez - TechnikZyw w dniu 2016-07-11 12:11:01



Układ sercowo-naczyniowy zbadaj - zapewne nagły wzrost ciśnienia podczas kichania powoduje pękanie bardzo cienkich naczyń włosowatych stąd nagłe obfite krwawienie.

Poza tym suche powietrze, bardzo ciepło co dodatkowo rozszerza naczynia w organizmie to wszytko składowe na Twój problem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66842
warezz
Brawn Epi. W koncu dziala czy nie dziala bo dziwne rzeczy sie mowi ostatnio o BN

Stara zielona pucha działa ok tych nowych srebrnych nie brałem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No wlasnie o ta srebrna wersje sie rozchodzi. Zielonej juz nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Panowie jaka opinia o MK 677 WARTO ?

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3039
jadlem kilku roznych firm i ogolnie polecam teraz zainwestowalem w hgh
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Szybki jakiej firmy masz HGH?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3039
aktualnie strongtropin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
Ktos moze powiedziec obecnie jak muscle test burneiki? Tak, wiem ze brak ilosc w skladzie itp. Chodzi mi tylko o opinie tych co brali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium