SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam się nad przejściem z 70mg ed na 105mg p-maga jest ktoś kto brał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Siema.
Co myślicie o takim środku jak: Anabolic Deisgns Tauro-Test v2 63 caps ?
Poniżej wrzucam fotkę ze składem.
Potrzebuję nieszkodliwego i w miarę skutecznego środka, czy to się nada?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Kilka rodzajów kreatyny i zielsko więc cudów bym się nie spodziewał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Właśnie się zoorientowałem, że podany skład jest nieprawdziwy. Ten jest prawdziwy:

Amounts Per Serving
TauroTest V2 Formula: 500 mg
T-Ject V2 (Tongkat ali, Fenugreek, Methoxyisoflavone, 3, 5, 7-Trihydroxy-2-(3-hydroxy-4-methoxyphenyl)-4H-chromen-4-one, 5-hydroxy-2-methyl-naphthalene-1,4-dione, 3-Heptadecanone, 8-Hexadecenoic acid, 4-Isopropylbenzaldehyde, D-Aspartic Acid)
G-Serum V2 (Crocus Sativus, Glycyrrhiza Glabra, Pasak bumi, Mucuna Pruriens, Ashwagandha, Terminalia Arjuna, B-Sitosterol, Black Ashphaltim, Yerbe Te Tago, Black Myorbalan, Eugenia Aromaticum, Kurchine, Solanaceae, Phyllanthus embilca, Piper longum, Resveratol Agmatine)

Środek ten określany jest jako najsilniejszy naturalny booster w Stanach.

Dla porównania co powiecie o O-BOL od firmy Brawn Nutrition? I jak to dawkować aby zminimalizować efekty uboczne?


Zmieniony przez - alex100915 w dniu 2015-12-04 23:51:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Zacznij od najniższej dawki jaką zalecają i sam zobacz jak organizm zareaguje - każdy jest inny ale bo ostyrynie nie spodziewał bym się skutków ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Co myslicie o ph od olympus labs bralem z tego armistante i bylem zadowolony zastanawiam sie nad h drolem od nich bo 120 kaps maja w opakownaiu

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66837
brałem ich pre Conqer i była zacna
W drodze do mnie jest osta od nich
PH tren miał wysokie noty na zagranicznych forach

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66837
feriaster
Panowie zastanawiam się nad jednym z dwóch tych środków w celu budowy masy : M-sten lub S-drol oba są do siebie bardzo podobne. Który byście polecili, który wypada lepiej i dlaczego. (sorry za poprzedni post przypadkowo wysłałem)



Z M drolem ani anapolonem nigdy kontaktu nie miałem ale Methylostanobolon od Shreeded labs 2 lata temu mnie pozamiatał w 5 tyg waga zarosła o 8kg siła znacznie na plus retencja straszna piszczele popuchnięte i blok
Jechałem dawke 1-2 4mg ED
3-5 8mg ED jak poczytałem że ludzie 16 -20 mg ED biorą to

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
czyli warto zainteresowac sie tym olympusem

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66837
na forum BF osłonki do cyklu i booster teścia chłopaki chwalą

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium