SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
Zaraz ja się nie chce dowiedzieć ceny tylko dowiedzieć się co będzie ekonomiczniejsze i warte uwagi koksior czy ph

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
rudek111
Zaraz ja się nie chce dowiedzieć ceny tylko dowiedzieć się co będzie ekonomiczniejsze i warte uwagi koksior czy ph


Dostałeś odp w PL Realiach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
krzykacz
ziki2000
krzykacz
A co, wiesz ile jest ostrych zatruć i śmierci ogólnodostępnymi lekami przeciwbólowymi OTC - głównie właśnie paracetamol.


Wiem ale po co brać apap cały czas...rozumiem silne leki typu tramal itp dla fazy ale po apapie chyba rewelacji nie ma nawet w większej dawce...to mnie zastanowiło


No właśnie nie rozumiesz


To mi wytłumacz

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bycie lekomanem to nie jak to uważasz, ekstrahowanie kodeiny z antidolu żeby wypić ciepłe mleczko, czy ćpanie combo tramadol + estazolam żeby osiągnąć euforię porównywalną do tej po mdma a później długi błogi sen/odlot.

Ale to też zażywanie jakichkolwiek innych leków - apap, ibuprofen, leki przeczyszczające, syrop na kaszel, krople żołądkowe, antybiotyki czy cokolwiek innego - tyle ile ludzi tyle możliwości.

Jak dobrze pamiętam, rekordzista z usa łykał kilkaset tbl przeciwbólowych dziennie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Co kto ostatnio bral lub bierze, z jakich firm i poleca?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od paru osób ostatnio słyszałem że fajny jest z Brawn - Respawn sam będę go za nie długo testował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Trena v będę testował, myslalem nad trenem tez z brawna ale chyba jednak trena v poleci. Bral ktos wogole jedno albo drugie? Jakie efekty?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 550
Alpha drol tragedia. Odradzam na maxa. Wywalony zoladek krew przy sikaniu rozwala cisnienie. Mimo ze w trakcie byla lecytyna ostropest zma nac esseliv witaminy fitolizyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 550
Koncze epi + tren z braw. Silka...masakrycznie do przodu. Np klata ze 100 na 130 w serii 5x5. Siady 140x5 a bylo 110. Waga...plus 5kg. A kolorie byly na itrzymanie wagi i do tego aero 5xwtyg.po 30 min. Padne ubicie. 30mg epi ed 60mgtren. Ostatnie 2tyg tren po 90mg. Czyste miecho bez tluszczu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium