SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 779835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
rozdziel na 2 porcje spokojnie wystarczy. Np po sniadaniu i wieczorkiem z jedzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
a 2 tab czyli 20 mg epi nie bedzie za duzo na 1 porcje

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Nie sądzę, ja od 5 tygodni jem 18 mg na porcje 2x dziennie i żadnych skutków ubocznych.

Pomoże ktoś z moim pytaniem zadanym na wcześniejszej stronie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Dzisiaj kończę cykl na EPI-18, o pół tygodnia wcześniej jak planowałem z uwagi na to iż od prawie 2 tyg już efektów nie czuję a 3 dni temu pojawił się ból sutków który niestety nie ustąpił... Dziś rano wziąłem ostatnią kapsółkę EPI-18, wieczorem zapodam 50mg CLOMID. Czekam jeszcze tylko na kuriera który dowiezie mi Activlab DAA i również i to zapodam.

Z cyklu jestem jak najbardziej zadowolony. Efekty jakie osiągnąłem są niesamowite przy naprawdę znikomych skutkach ubocznych. Fakt że nie wiadomo co tak naprawdę jadłem wzbudza we mnie niepokój tym bardziej że pojawiły się pierwsze objawy ginekomastii... Na szczęście pod sutkami jeszcze nic nie czuję, jest to tylko ból przy dotykaniu, lekkie podrażnienie, mam nadzieję że w porę zareagowałem i uda mi się temu zapobiec.

Moje pytanie brzmi czy coś jeszcze mogę z tym zrobić ? Czy po clomidzie jeżeli nie zda egzaminu zapodać tamoxifen/nolvadex czy będzie to już zbędne i pozostaje operacja jeżeli gino rzeczywiście wystąpi ? Słyszałem także że pomaga zwiększenie cynku w diecie. Teraz pytanie ile mg tego cynku dziennie? W MultipliSport Olimpa mam 15 mg na porcje dzienną, dokupić do tego coś jeszcze ?

Zmieniony przez - kapok13 w dniu 2015-02-26 08:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
clomid na gino nie pomoze ja bym jak najszybciej dal 40-60mg nolvy do ustapienia objawow i bardzo powoli schodzil z tej dawki skoro wystepuja takie objawy to napewno nie bylo tam epi. DAA lepiej sobie daruj lub dodaj duza dawke vit b6/vitex bo mocno podnosi prolaktyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
cynk niewiele tutaj pomoze a taka dawka to jest nic powinna byc kilka razy wieksza, jesli szybko zareagujesz duza dawka nolvy to powinno ustapic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Na chwilę obecną nie mam dostępu jednak do nolvadexu... Jak wezmę do w późniejszym terminie już po odbloku na clomidzie to będzie to miało jakiś sens ? DAA w takim razie odpada jako dodatek do odbloku przy clomidzie ?! ZMB6 ze Sciteca wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
przy oznakach gino trzeba reagowac jak najszybciej mowie z wlasnego doswiadczenia bo samo z siebie raczej nie przejdzie im dluzej bd zwlekal tym gorzej bo gino sie rozwinie i zostanie tylko skalpel mozesz ew sprobowac ATD albo 6bromo bo zbijaja estro ale czy na samo gino pomoga nie jestem pewien nie stosowalem najlepiej idz do lekarza zrob badania powiedz co i jak i sam ci przepisze nolve
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Dobra Panowie więc jakie badania, rozumiem że Testosteron i Estradiol, co jeszcze ? Prolaktyna ? Coś jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Jestem już 3 dzień po cyklu, 2x clomid juz poszedl, niestety DAA jeszcze nie doszło kurierem więc narazie leci sam Clomid.

Oto badania które zrobiłem dzień po zakończeniu cyklu:

FSH 0,33 mIU/ml
Estradiol 16,56 pg/ml
Progesteron 0,48 ng/ml
Prolaktyna 4,66 ng/ml
Testosteron 0,341 ng/ml

NIe znam się za bardzo, ale z tego co widzę to jedynie FSH i Testosteron są obniżone a reszta w normie, w takim razie od czego te gino które mi wyskoczyło ? Suty są lekko spuchnięte i bolą przy dotykaniu, nie czuć jednak w nich żadnych guzków. Po kąpieli lub jak jest zimno robią się normalne i wszystko jest dobrze by po kilkunastu minutach... znowu spuchnąć Jak to ogólnie wygląda jeśli chodzi o wyniki ? Od wczoraj jem także witamine B6 w dawce około 200 mg dziennie, gdzieś czytałem że może mieć dobry wpływ na zmniejszenie gino.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium