SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 784218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
Nie ma tam trena. Tren i tren-v oba dziadostwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
A czy Epi nada sie pod sw? Chodzi mi glownie o zbicie i zeby nie " spinalo " podczas boksowania, bralem jeszcze pod uwage Mecha z brawna. Albo macie jakies propozycje ph pod sporty walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
Epi będzie git, aczkolwiek uważaj na stawy ponieważ przy dłuższym stosowaniu mogą Cię pobolewać. ogólnie omijaj brawna ponieważ robią pełno wyj**ek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Co na ubicie na koniec redu? Jest jakieś dobre epi, poza tym kosztującymi brawnax2? Może coś innego? Massdroll 10-20mg przez 20-30 dni? Wrzucałbym to tak 2 tygodnie po teściu enanie i masterze, Cabaser jest. W sumie wolałbym Epi/Halo. Choc tego drugiego nigdy nie brałem.

O Epi pod SW ktoś pyta wyżej-brałem chodząc na BJJ(możliwe że z propem) Dawałem do tego colagen z MSM i było ok. Myślę że lepiej niż do uderzanych.
Na winie przy boksie rozwaliłem łapę koło kostki, i w sumie prawie pół roku nie mogłem go trenować(też był colagen z MSM, teść również)


Zmieniony przez - Acid Drinker w dniu 2017-06-11 22:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
z tego co wiem to mass drol sztos ph, taki antek co nie ciagnie wody - napewno mocniejszy duzo od epi z tym ze ryje flaki i watrobe rowno.Ja natomiast stosowalem taki stack w ktorym glownym skladnikiem byl tren a dokadnie esta 4 9 dienie i ubicie mistrzostwo, ale tez starsznie wk***iony chodzilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
I mógłbym polecieć go 20mg przez 3 tygodnie. Resztę na kicka na następny cykl. Ale z drugiej strony bardzo mocno blokuje. Na koniec lepsze byłoby coś lajtowego, Epi i pokrewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Jak masz cloma czy nolve to niemasz co sie martwic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Combo poleci, wiadomo. Obecnie teść oraz master enan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5177
Panowie mam leżeć w domu 2 buteleczki Mass 800 od cybera w sumie
odkupiłem je od koleszki za grosze. Czy stosował ktos ten specyfik? Bo strasznie mało informacji na jego temat necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Napisz jeszcze jaki to mass. Kiedyś szukałem opinii i czarny ma inny skład od białego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium