SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostarynę po 3 kaps ed przez 3 miesiące. Trochę wysuszyła sylwetkę, pogorszyła profil lipidowy. Działanie anaboliczne niewielkie, być może trochę poprawiła kondycję stawów. Będę brał mdrol z Olympusa na sierpień, to dam znać jak porobi.
Produkty Olympusa działać, to działają i to tak jak ich substancje aktywne powinny.


Zmieniony przez - Binaural w dniu 2019-05-21 16:26:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
O to mi chodziło, czyli w SR powinno być SR - dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Próbowaliście może epi z Olympus Labs? Preworkouty mają świetne. Jestem ciekaw jak PH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
Na poprzedniej stronie kolega powyżej mówił, że ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9963
Kończę powoli epi od SQUIBB, 30mg ED, jestem naprawdę zadowolony, mega trzyma nabicie, poprawiła się jakość, porównałbym działaniem do dobrego masteronu jeśli chodzi o to, jak wpływa na sylwetkę. Także jak ktoś chce coś 'lajtowego' to warte rozważenia w pierwszej linii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29387 Napisanych postów 62845 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902206
Solo jadłeś to epi czy z podkladem?planuje dodać do cyklu i chyba właśnie postawię na squib.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3468
kolega bral , nie byl zadowolony

majkel47
Próbowaliście może epi z Olympus Labs? Preworkouty mają świetne. Jestem ciekaw jak PH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pebx
kolega bral , nie byl zadowolony

majkel47
Próbowaliście może epi z Olympus Labs? Preworkouty mają świetne. Jestem ciekaw jak PH



To dosc duza firma i robi kozackie pre. Po co mieliby robić epi w ktorych nie ma epi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
Majkel, tyle że preworkouty robi chyba Olympus USA, a ph i sarmy Olympus UK, który jest odrębnym podmiotem z licencją od Olympus USA. Co nie zmienia faktu, że Olympus USA nie jako markuje ph i sarmy, dając licencję na to ;) Chyba że są też preworkouty Olympus UK :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bede musiał wypróbowac bo nic innego sensownego z epi nie widze. Byl fajny mix epi z blackstone labs ale widziałem ze mieli jakieś problemy z prawem i teraz nawet na ich stronie bezposrednio tego nie ma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium