SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
A ktoś coś powie o firmie warior labz jak z ich produktami i czy warte uwagi jest epitren 6 ? Spartan lub Viking?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
A ktoś coś powie o firmie warior labz jak z ich produktami i czy warte uwagi jest epitren 6 ? Spartan lub Viking? Szukam czegoś dobrego na rzeźbę super jakości nie wiem co wziąć i jakiej firmy np tren jakiś dobry i epi ale jaka firmę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6775 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66804
pisałem Ci że to loteria i wielka niewiadoma chcesz pewny tren to zainwestuj w igłe

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
Brałem już igłę i nie chce więcej saa brać tren tylko ph. Z saa brałem masteron tren a i e cypionat boldenon trenabol itd. Teraz szukam alternatywy w ph jakoś w 2012 brałem tren i epi z dragona i naprawdę było dobrze. Ale nie wiem czego teraz się spodziewać. Parę miesięcy temu wziąłem też tren z dragona i epi z browna i sd z brawna było tak całkiem całkiem po sd siła poszła a później wszedłem na epi i tren i sylwetka się trochę poprawiła plus żyły bardziej widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To w jaka firme celowac, zeby byl oewny h drol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Epiten 6 spoko, działa. Wystarczy zobaczyć co w środku jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6775 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66804
TechnikZyw
Brałem już igłę i nie chce więcej saa brać tren tylko ph. Z saa brałem masteron tren a i e cypionat boldenon trenabol itd. Teraz szukam alternatywy w ph jakoś w 2012 brałem tren i epi z dragona i naprawdę było dobrze. Ale nie wiem czego teraz się spodziewać. Parę miesięcy temu wziąłem też tren z dragona i epi z browna i sd z brawna było tak całkiem całkiem po sd siła poszła a później wszedłem na epi i tren i sylwetka się trochę poprawiła plus żyły bardziej widoczne


Jedno jest pewne największe prawdopodobieństwo trafienia orginału masz w firmach z UK i to najlepiej pierwsze wypusty po potemspada poziom patrz Brawn

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3039
kosa225
To w jaka firme celowac, zeby byl oewny h drol ?


ja polecam alphaform, nie przejechalem sie na nich dziala wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
TechnikZyw
A ktoś coś powie o firmie warior labz jak z ich produktami i czy warte uwagi jest epitren 6 ? Spartan lub Viking? Szukam czegoś dobrego na rzeźbę super jakości nie wiem co wziąć i jakiej firmy np tren jakiś dobry i epi ale jaka firmę?


Z czystym sumieniem mogę polecić Rock Solid 3 kaps dziennie (na cykl 3 opakowania) i tam na bank jest trenavar jazdy miałem okropne a niby tylko 45mg trenavaru, efekty były super. Teraz mam Trenavar 35mg z Warrior Labz 2 tydzien i nic a biore 2 dziennie od jutra zaczne 3 lub 4

Brawn trena V - lipa nie działa brało 2 kumpli doszli do 5 dziennie i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
feriaster
Teraz mam Trenavar 35mg z Warrior Labz 2 tydzien i nic a biore 2 dziennie od jutra zaczne 3 lub 4




Od 2 tyg nic nie ruszyło? CO to za produkt?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium