SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 784099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2873
Siema, na forum nie mozna wskazywac lokalizacji, ban za to grozi. Rozwin swoja wypowiedz bo nie wiadomo co to za cykl np ile zamierzasz go tygodni stosowac. Diete posiadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
Jasne, cykl planowalbym na 4-5 tyg. 1 tydzień po 1 tab. 2-4/5 po 2 tab. ed Obecnie jestem na okresie redukcji 2600 kcal. Do tego zestawu chciałbym jeszcze dorzucić yohimbine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2873
Jak dla mnie to troche za krotko te 5 tyg. Musisz poczekac, az ktos madrzejszy sie wypowie na ten temat ;) Badz cierpliwy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
dobre polaczenie ale na odblok apteczny clomid ,cykl min,8 tyg,epi 30-45mg mg,tren 90mg dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Misiooo
Chyba ciężko dostępne


Nie tak ciezko :)
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
jak chcesz z siusiakiem byc dalej za pan brat,to lepiej zrob to jak nalezy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 379
Panowie jakie teraz niearomatyzujace ph polecicie? Interesuje mnie zdobycie suchej masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20
Witajcie panowie jestem w trakcie szamy Epi z Brawna (w tle leci cypio 500week 4 tydzień). Jestem po tygodniu jedzenia 40mg (rozbite na 3 razy plus do tego 2x1 tab heparegen i 2x1g nac). Po koniec tygodnia delikatny wzrost siły i pompy na treningu. Z wątroba zero problemów (przy mecie miałem zgaga minimum raz dziennie ale wtedy na osłonach typu esseliv jechałem).m. Kupując bałem się że tam może być mdrol ale już bym go chyba czuł. Opcjr są dwie. Albo tam będzie naprawdę siedziało Epi. Albo ten przyrost siły i pompy to cypio i lekka wkreta i tam nie będzie nic. Następne tygodnie pokażą Epi leci 40 40 40 50 50 50 60 60.


Zmieniony przez - Cokictamkloc w dniu 2018-02-12 17:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1158
Hejka, jakiś pewny Rad140, z jakiej firmy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20
Pytanko mam. Epi działa od 2-3tygodnia? To znaczy że jakiekolwiek efekty w sile i schodzenia wody można odczuć po tym czasie? Czy siłę powinienem czuc już od początku brania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium