SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po takim "cyklu" to cie roz.p******i konkret
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1075
Będę wdzięczny za odpowiedź na zadane pytanie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
napewno zbadaj watrobe cholersterol i hormony - test/prolka/estro/progesteron/lh/fsh
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
Czesc mam pytanie co na redu , tylko mam problem ze wycinki koncza sie u mnie dużymi stratami miecha i nie moge dociac mimio tego ze waga leci . Myślałem o 11 oxo aby kortyzol zablokować . Generalnei łagodny środek niskie sajdy może być sarm . hmmm

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
leniwykot
Jakie badania należy zrobić przed i po cyklu epi? 30 mg ed x 4tyg.

Po takim cyklu mnie zablokuje?

Zjadłbym po tym 6 tab clomidu albo nolvy. Z tym że nie wiadomo jak z estro. Co do cyklu to kup jeszcze jedną puszkę i drugą zjedz po 40mg dziennie. I tak będzie to słabiutki mini cyklik. W 4 tygodnie nie da się nic zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6776 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66812
Xannax
Stosował ktoś Tanker z arsenal nutrition? Jak opinie?


W 2015 pierwszy kontakt z tym środkiem i efekty super tylko że już wtedy to miały być ostatnie sztuki... Jak teraz nie wiem tren w tab ma Biosira i squibb pewniejsze moim zdaniem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 320
Pany co z żołądkiem i reszta układu pokarmowego na bombie oralnej? Jakiś probiotyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2669
yo, które epi teraz pewne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Squibb pewne i sprawdzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Stefo098
Pany co z żołądkiem i reszta układu pokarmowego na bombie oralnej? Jakiś probiotyk?


tutaj ci pomoga z tymi sprawmi
https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium