SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 781147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1767
UNIVERSUM LABS LGD-4033 10mg jest legit, nadaje się na redukcje, jakie dawkowanie i długość cyklu, mam 24 tabsy 25mg clomidu styknie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1767
Blackstone Labs: Epi smash 90 cps, jakieś opinie, brał ktoś i czy 12 tabsów Clomidu wystarczy na PCT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2987
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 195
Witam Panowie, czy miał ktoś u siebie na warsztacie produkty GeneTech Pharma Labs ? Co do Granite, brałem to lekko ponad rok temu, efekty były zadowalające, kaps rano i wieczorem. Po 40 dniach odpuściłem, zacząłem czuć bebechy, pojawił się solidny blok, libido kompletne zero. Po dwóch miesiącach terapii na arimistane i DAA zaczęło się poprawiać. Także ku przestrodze dla innych, bez odpowiedniego zaplecza lekarskiego trzeba być bardzo rozsądnym i ostrożnym.


Zmieniony przez - KamiloK94 w dniu 2022-06-26 16:15:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2987
Co do granite to masz racje bebechy czuć .A co do libido u mnie spoko nie odczułem spadku.


Zmieniony przez - bulet1978 w dniu 26/06/2022 19:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Wiadomo, w końcu epi jest metylowane i ryje flaki jak metka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2987
Kiedyś lodzian pisał o lekach Jakie brać żeby flaków nie ryło ale nie pamiętam gdzie to było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Nie ma takich leków, żeby całkowicie nie ryło, ale są pomocne i zmniejszają uszkodzenia oraz powikłania przy oralach:
https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
W jakie laby celować żeby nie żałować? Chodzi o dostępne z polskich stron?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Superdrol poltech ? Nowy lab jakos dobra cena nikt o labie nie slyszal.testowal ktos?

Superdrol dla mnie kosa ogolnie a ma ktos porownanie z M1T? Podobno najmocniejszy sprzet na ziemi. Tylko jedni mowia ze zalewa okrutnie a inni ze nic nie zalewa. Jak to jest?
A Superdrol VS M1T? Co wolicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium