SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 783826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
Stefo098
Pany co z żołądkiem i reszta układu pokarmowego na bombie oralnej? Jakiś probiotyk?

Masz temat w podwieszanych co i jak

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 53
Cześć. Szukam czegoś sprawdzonego na masę/ siłę. Polecicie jakieś konkretne marki, produkty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2155
Sprawdz MK 677 i /lub LGD jak jest siano . Firmy bralem obie - uk to alphaform Polska - Gym Warriors . Cenowo podobnie , idzie zaj**iscie , sajdy u mnie tylko dretwienie reki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry zestaw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
Na MK ciągle głodny chodziłem i strasznie do słodyczy ciągnęło odstawiłem po tygodniu bo nie jestem na masie miałem z andro

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2155
Ja też miałem to samo że jadem sam tyle co afrykanska wioska . Po 2 tygodniach to zanika że da się żyć to kontrolować i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie nie zniknal ten glod. 4tys kcal wlatuje lekko. Godzina po posilku i głod jest.

Dla mnie to zaleta. Zwykle na oralach mialem problem z apetytem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
Chrupał ktoś ostatnio DMZ? Szukam jakiegoś pewniaka, najlepiej solo, bez dodatku innych PH. Ktoś coś może polecić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1800
Witam,
Clomid przymusowy na odblok po epi 20/30/30/30/30 ?





Zmieniony przez - danskywalker w dniu 2/15/2019 7:26:10 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
jak prawdziwe epi to 6bromo,DAA i fadogia starczy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium